اخبار سیاسی

انتصاب جدید در فدراسیون هندبال، سرپرست کمیته مسابقات انتخاب شد

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون هندبال انتخاب و معرفی گردید.

22 تیر 1399

ترامپ گفت: احتمال قطع کامل مناسبات آمریکا با چین

رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای احتمال قطع کامل مناسبات آمریکا با چین را منتفی ندانست.

21 تیر 1399

ترامپ: لایحه تحریم چین را هنوز ندیده ام اما بررسی می کنم

رئیس جمهوری آمریکا گفت، لایحه اعمال تحریم علیه چین در رابطه با شیوع کرونا ویروس هنوز به دست او نرسیده است اما قطعا آن را بررسی خواهد کرد.

19 تیر 1399

وزیرخارجه آمریکا و روسیه درباره کنترل تسلیحات تبادل نظر کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مایک پمپئو، وزیر خارجه روسیه با سرگئی لاوروف، همتای روسی خود در ارتباط با مسائل کنترل سلاح به صورت تلفنی مصاحبه کردند.

14 تیر 1399

عضو شورای شهر تهران خواهان آمار دقیق فوتی های کرونایی شد

عضو شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به سازمان ثبت احوال خواهان آمار دقیق فوتی های کرونایی پایتخت شد.

13 تیر 1399

فاصله گذاری اجتماعی در این کشور یکساله شد!

ایرنا نوشت: اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در اظهاراتی جدید ضمن ابراز ناخشنودی از عدم فراوری واکسن کرونا گفت: با توجه به این موضوع احتمالا طرح محدودیت های مرتبط با همه گیری کرونا به ویژه فاصله گذاری اجتماعی می تواند تا یکسال ادامه داشته باشد.

12 تیر 1399

خبرنگاران دولت کانادا از ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه استقبال کرد

تهران- خبرنگاران- فرانسوا فیلیپ شامپانیه وزیر امور خارجه و مارک گارنو وزیر ترابری کانادا روز شنبه در بیانیه مشترکی از تصمیم ایران برای ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به فرانسه برای بازخوانی استقبال کردند.

10 تیر 1399

ضرر 40 هزار میلیارد تومانی کرونا به درآمد مالیاتی کشور

رئیس کل سازمان امور اقتصادیاتی کشور با برآورد کاهش 40 هزار میلیاردی درآمد اقتصادیاتی سال 99 گفت: بدون شک درآمدهای اقتصادیاتی بواسطه شیوع ویروس کرونا و به تبع کاهش فعالیت های اقتصادی با افت رو به رو خواهد شد.

8 تیر 1399

4 گردان الحشد الشعبی به فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق مرتبط شدند

نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق چهار گردان از سازمان الحشد الشعبی را از زیرمجموعه این سازمان خارج و به طور مستقیم به فرماندهی کل نیروهای مسلح این کشور مرتبط کرد.

1 تیر 1399

دغدغه واحدهای تولیدی باید رفع گردد

خبرنگاران/تهران معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران گفت: بخشی از مسائل واحدهای فراوریی باید به صورت ستادی و بخشی در فضای فراوری حل گردد.

28 خرداد 1399

سیاسیون عراق برگزاری انتخابات زودهنگام را تقریبا محال خواندند

سیاستمداران عراق برگزاری انتخابات زودهنگام در کشورشان را به دلایلی تقریبا محال دانستند.

26 خرداد 1399

دستمزد مبنای کسر حق بیمه در سال 99 اعلام شد

براساس این بخشنامه حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق بیمه بیمه شدگان مشمول قوانین کار و تامین اجتماعی (به استثنای مشاغل و فعالیت های دارای دستمزد مقطوع) درسال1399 مبلغ 611.809 ریال اعلام می گردد. همچنین سایر سطوح دستمزدی براساس آخرین دستمزد روزانه سال 1398،...

23 خرداد 1399

سفر به کشور پاناما در آمریکا مرکزی

سفر به این کشور باوجود جاذبه های گردشگری بسیاری ک دارد می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر با ما همراه شوید.

22 خرداد 1399

خبرنگاران فرانسه سفیر چین را فراخواند

تهران- خبرنگاران- وزارت خارجه فرانسه شامگاه روز سه شنبه سفیر چین را به دلیل اظهارات اخیر در خصوص ویروس همه گیری کرونا احضار کرد.

18 خرداد 1399

به دنبال بهره گیری از دیپلماسی ورزشی در کرسی های بین المللی هستیم

فرشید طهماسبی در گفتگو با خبرنگاران از تصاحب 320 کرسی ورزشی توسط نمایندگان ایران در مجامع بین المللی خبر داد و ضمن تاکید بر اینکه بعضاً یک فرد صاحب چند کرسی است، گفت: برخی کرسی های بین المللی نتیجه رایزنی ها و تلاش های اجرا شده از داخل است اما برخی از آنها...

17 خرداد 1399

خبرنگاران دانش آموزان نخبه با نیازهای ویژه افتخار ایران هستند

تهران- خبرنگاران- رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در تماس تلفنی با دو دانش آموز با نیازهای ویژه گفت: شما نشان دادید که با همت خود، اولیاء و معلمان سخت کوش و پر تلاش استثنایی، می توانید مدارج ترقی را طی کرده و افتخار ایران اسلامی و سازمان آموزش...

16 خرداد 1399

چه چیزی مانع از توافق نفتی بین مسکو و ریاض می گردد؟ ، پوتین، برای کنار زدن ترامپ، روی بن سلمان حساب نموده بود اما ...

قاسم عزالدین در المیادین نوشت: اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی یکی از واقعیتهایی است که موجب تاخیر در برگزاری نشستی اضطراری و انتقال آن از روز دوشنبه به زمانی دیگر شده است. اما اختلاف بر سر سهمیه های بازار که منجر به غرق شدن بازارهای نفت پس از شیوع ویروس...

15 خرداد 1399

خبرنگاران عبدالمهدی خواستار تسهیل بازگشت اتباع عراقی به کشور شد

بغداد-خبرنگاران-عادل عبدالمهدی نخست وزیر دولت پیشبرد عراق شنبه شب خواستار تسهیل بازگشت اتباع عراقی باقی مانده در خارج از کشور به وطن شد.

14 خرداد 1399

پمپئو: زمان بازخواست چین نیست

ایرنا نوشت: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفت که اکنون زمان بازخواست از چین نیست بخاطر کرونا نیست اما در عین حال خواهان شفاف سازی آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در این کشور شد.

11 خرداد 1399

خبرنگاران اپلیکیشن ستاو طراحی شد

تهران - خبرنگاران- اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان در راستای حمایت از کمپین دانشجویی در خانه بمانیم، با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان با همکاری یکدیگر، اپلیکیشن ستاو را طراحی کردند.

10 خرداد 1399
تعداد: (110)