اندازه انگشت کوچک شما، شخصیت شما را آشکار می کند

به گزارش مجله لیست پیوند، آیا می دانستید که طول انگشت کوچک شما می تواند چیز های زیادی در مورد شخصیت و سبک رفتارتان بگوید.

اندازه انگشت کوچک شما، شخصیت شما را آشکار می کند

با توجه به حالت موجود در عکس:

شماره 1

شما از خواسته ها، نیازهایتان مطلع هستید. شما دوست دارید در جمع بدرخشید. شما درون و فکر آرامی دارید و برای تصمیم گیری بسیار سنجیده عمل می کنید. به اهدافتان پایبند هستید. شما براحتی می توانید فکر، احساسات و افکارتان را کنترل کنید. مکان های آرام را دوست دارید و از مکان ها یا افرادی که فکر شما را آشفته می کنند فرار می کنید. شما دوست دارید در همه جنبه های زندگیتان تعادل داشته باشید. اگرچه جاه طلبی نیستید، اما آماده اید تا خودتان را بسازید. ممکن است کمی درونگرا باشید، اما خودتان را فردی مستقل نشان می دهید. شما به نظر اطرافیانتان مغرور و متکبر هستید.

شماره 2

شما هوش هیجانی بالایی دارید و شنونده خوبی برای حرف های دیگران هستید. برای منطق و احساس به یک مقدار ارزش قائل هستید. خودتان را در موقعیت ها یا روابطی که با ارزش های شما همخوانی ندارند یا به شما آسیب می رسانند، دور نگه می دارید. ببخشیدن و فراموش کردن برایتان سخت است. گاهی لجباز می شوید و دیگران را قضاوت می کنید. شما از کمک کردن به دیگران، غذا دادن به افراد نیازمند و تأمین نیاز های دیگران لذت می برید. با همه صمیمی هستید، اما دوست ندارید همه از زندگی شخصی شما مطلع باشند. ارزش ها و اصول زندگیتان را قبول دارید و هیچوقت خط قرمزتان را رد نمی کنید و به کسی هم اجازه نمی دهید این کار را انجام دهد. جاه طلب هستید و رویا های بزرگی دارید.

شماره 3

شما حساس و احساساتی هستید. عشقتان را بیش از حد می بخشید. افکارتان را به دیگران نمی گویید. گاهی منطقی و گاهی از روی احساس تصمیم می گیرید. بسیار رازدار و جسورید. محتاط و با درایت هستید و به راحتی تحت تأثیر حرف دیگران قرار نمی گیرید و برایتان مهم نیست. استاندارد های بالایی در زندگیتان دارید. سادگی و ساده بودن را دوست دارید. به اهدافتان اهمیت می دهید و برای رسیدن به آن تلاش می کنید. زندگی عاشقانه برایتان خیلی با ارزش است و همیشه به شریک زندگی یا نیمه گمشده تان فکر می کنید. وقتی اطرافیانتان شما را درک نمی کنند کاملاً تهاجمی رفتار می کنید و یا صدایتان را بلند می کنید. شما در زمینه های شغلی سیاسی، تجارت و هنر به موفقیت می رسید.

منبع: برترین ها

منبع: فرادید
انتشار: 23 دی 1401 بروزرسانی: 23 دی 1401 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1573

به "اندازه انگشت کوچک شما، شخصیت شما را آشکار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندازه انگشت کوچک شما، شخصیت شما را آشکار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید