بازاریابی و فروش

قیمت دلار 17 تیر 1400 به 24 هزار و 350 تومان رسید

قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 17 تیر 1400 در صرافی های بانکی برای خرید 23 هزار و 868 تومان و برای فروش 24 هزار و 350 تومان است.

7 مرداد 1400

شرکت زامیاد شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله محصولات خود را گفت

شرکت زامیاد شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله را برای محصولات خود اعلام نمود. در این شرایط فروش، سه محصول از این خودروساز جهت عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده است.

6 مرداد 1400

حراج طراحی های اولیه پروژه پوشاندن طاق پیروزی

طراحی های کریستو برای اجرای پروژه پوشاندن طاق پیروزی در یک حراجی به مزایده گذاشته می شوند.

4 مرداد 1400

در سفر به مالدیو چه اندازه پول همراه داشته باشیم؟

با تماشا تصاویر تفریحات لوکس مالدیو، هزینه تور و تفریحات اولین سوالی ست که در فکر افرادی که می خواهند به این مقصد سفر نمایند به وجود می آید. اینکه در سفر به مالدیو چه اندازه پول باید همراه داشته باشیم مطلبی ست که در ادامه با جزییات به آن خواهیم پرداخت.

3 مرداد 1400

توافق ایران و سوریه برای ایجاد مرکز تجاری در دمشق و تهران

معاون وزیر بازرگانی داخلی و حمایت از مصرف کنندگان سوریه از توافق ایران و سوریه برای ایجاد یک مرکز تجاری در دمشق و تهران به منظور عرضه محصولات و تولیدات دو کشور خبر داد.

26 تیر 1400

11 دلیل برای عدم موفقیت در رسیدن به اهداف خود

فکر کردن در خصوص هدف کار ساده ای است. تعیین کردن تعیینه های یک هدف، تهیه یک برنامه عملیاتی و سپس دنبال کردن آن برنامه عملی و عبور از موانع اجتناب ناپذیری که پیش خواهد آمد، در کل داستان دیگری است. همانطور که می بینید، دلایل زیادی وجود دارد که ما در رسیدن...

19 تیر 1400

شأن معلمی چه اقتضا می نماید

یکی از مشکلاتی که مردم در نظام های تصمیم گیری از آن رنج می برند موضوع تعارض منافع است و این مسئله درباره تعدادی از اعضای هیئت علمی تأثیرگذار و تصمیم ساز در کشور به جایی رسیده که می توان به آن فزون طلبی اطلاق کرد.

27 خرداد 1400

صادق زیباکلام: چقدر هزینه چاه ویل هسته ای را بدهیم؟

فعال سیاسی اصلاحطلب در کلاپ هاوس گفت: ایران چقدر باید هزینه چاه ویل هسته ای را بدهد؟

31 اردیبهشت 1400

تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با توجه به بهتر شدن شرایط شیوع کرونا در انگلستان و لندن، برنامه داریم پروازهای لندن را معین تکلیف کنیم و در آینده نه چندان دور تعلیق پروازهای لندن برداشته خواهد شد.

14 اردیبهشت 1400

اجاره جزایر ایرانی به چین و استقرار نیروهای مسلح آنها در ایران صحت ندارد

محمود واعظی درباره مباحث مطرح شده درباره سند برنامه همکاری جامع ایران و چین گفت: امضای سند برنامه همکاری جامع ایران و چین به منزله نقشه راه 25 ساله ای برای همکاری، سرمایه گذاری و تجارت میان دو کشور است که در ماه ها و سال های آینده با توافق های تکمیلی و...

31 فروردین 1400

اجرای سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی از اردیبهشت 1400

تهران (پانا) - معاون سازمان امور مالیاتی مطرح کرد ثبت نام مودیان از ابتدای اردیبهشت سال 1400 پذیرش فعالان مالی صورت می گیرد و اجرای قانون از ابتدای خرداد 1400 شروع می گردد.

11 فروردین 1400

آنالیز 3 عامل مهم در خرید لوله فولادی

امروزه لوله های فولادی به دلیل مزایایی چون قابلیت گسترش و پوشش دهی مصرف بالایی دارند. علاوه بر این، کاربرد این مقاطع فولادی تنها به انتقال سیالات محدود نمی گردد.

1 فروردین 1400

مدیران تسلا در چین احضار شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تک کرانچ، تسلا در سال های اخیر رشد خوبی در چین داشته و فروش محصولات آن به شکل چشمگیری افزایش یافته است. در عین حال اخباری در خصوص بعضی مسائل نرم افزاری و سخت افزاری در خودروهای ساخت تسلا شنیده شده که موجب نگرانی مقامات چینی...

30 اسفند 1399

81 دزد زورگیر خشن در طرح صاعقه دستگیر شدند

تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از اجرای سومین مرحله طرح صاعقه توسط مأموران پلیس پیشگیری اطلاع داد و گفتدر نتیجه اجرای این طرح 546 متهم دستگیر شدند که 81 تن از این افراد، سارقان زورگیر خشن هستند.

11 اسفند 1399

افتتاح بازارچه صنایع دستی مبارکی بوشهر با حضور دکتر مونسان

بازارچه صنایع دستی مبارکی در بوشهر با حضور دکتر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.

10 اسفند 1399

افزایش 5 تا 10 میلیون تومانی قیمت در بازار روز خودرو

براساس مشاهدات میدانی افزایش 5 تا 10 میلیون تومانی قیمت در بازار روز خودرو ثبت شده است، این افزایش یک روز پس از اعلام فرمول جدید قیمت گذاری از سوی شورای رقابت رخ داده است.

17 بهمن 1399

دسترس ترین تسهیلات بانکی ، آجیل مشکل گشا یا وام ازدواج

وام ازدواج کمک هزینه ای است که دولت عهده دار شده تا در ابتدای شکل گیری یک بنای محبوب و ممدوح، پرداخت کند؛ که مقدار آن هر سال به اقتضای شرایط جامعه و تورم تغییر می کند.

7 بهمن 1399

تحریمهای جدید آمریکا در ارتباط با ایران

وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم های جدیدی در ارتباط با ایران اطلاع داد.

28 دی 1399

قیمت انواع گوشی موبایل، امروز 22 آذر 99

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 22 آذر را مشاهده می کنید.

19 دی 1399

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات رئیس اسبق سازمان خصوصی سازی برگزار گردید

تهران (پانا) - سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات رئیس اسبق سازمان خصوصی سازی امروز (شنبه) در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی جواهری برگزار گردید.

13 دی 1399
تعداد: (82)