مدیرروستا: رحمتی بعضی مسائل را رعایت کند، آینده روشنی در مربیگری خواهد داشت، تست کرونای محمدی منفی شد

به گزارش مجله لیست پیوند، مدیر تیم فوتبال پیکان گفت اگر سرمربی شهر خودرو بعضی مسائل را رعایت کند، آینده روشنی در دنیای مربیگری پیش رو خواهد داشت.

مدیرروستا: رحمتی بعضی مسائل را رعایت کند، آینده روشنی در مربیگری خواهد داشت، تست کرونای محمدی منفی شد

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر مدیرروستا درباره حواشی پس از ملاقات تیم های فوتبال پیکان و شهر خودرو گفت: با توجه به اینکه ادامه بازی به 24 ساعت بعد از مسابقه موکول شد، مربیان و بازیکنان استرس داشتند و این موضوع، شرایط را برای دو تیم سخت کرد. جو متشنج بود و نیمکت ها هم شرایط خاص خودش را داشت. تیم ما نسبت به بازی اول عملکرد خوبی داشت و نبض بازی را به دست گرفت.

وی با تمجید از شاگردان سیدمهدی رحمتی گفت: شهر خودرو تیم بسیار خوبی است و سال گذشته نمره قبولی گرفت. مهدی رحمتی یکی از مربیان خوب آینده ماست و اگر بعضی مسائل را رعایت کند، آینده روشنی در مربیگری خواهد داشت. شرایط نیمکت ها باید آرام باشد.

مدیر تیم پیکان که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، درباره بیانیه این باشگاه و ارتباط آن با فرهاد حمیداوی اظهار داشت: بیانیه باشگاه از ناحیه مسئول باشگاه یعنی محمدی است و من می توانم درباره حواشی بازی صحبت کنم. بهتر است حمیداوی خویشتنداری نموده و اگر مسائلی مربوط به اوست، خودش صحبت کند.

مدیرروستا درباره شرایط اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان که باشگاه مشهدی ادعا نموده به کرونا مبتلا شده است، توضیح داد: تست کرونای او منفی بود و سرماخوردگی داشت. حمیداوی هم بهتر است خویشتنداری کند و خودش هم درباره بیانیه ها صحبت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 719

به "مدیرروستا: رحمتی بعضی مسائل را رعایت کند، آینده روشنی در مربیگری خواهد داشت، تست کرونای محمدی منفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرروستا: رحمتی بعضی مسائل را رعایت کند، آینده روشنی در مربیگری خواهد داشت، تست کرونای محمدی منفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید