فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟! ، سایر مدعیان از ماجرا های بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند

به گزارش مجله لیست پیوند، فرهاد مجیدی در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه استقلال به اعتراض علیه برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر درباره موضوع ویروس کرونا پرداخت.

فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟! ، سایر مدعیان از ماجرا های بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سرمربی تیم استقلال گفت: باید از تصمیم گیرنده ها پرسید که آیا حتما باید یکی از ما جان خودمان را از دست بدهیم تا مسؤولین به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند؟ ما جانمان را از سر راه آوردیم؟ ما ضد ویروس هستیم؟! مگر بازیهای لیگ ایتالیا لغو نشده؟ آنها کمتر از ما به فکر بهداشت و سلامتی شان هستند؟

وی اضافه کرد: فرودگاه ها، اتوبوس ها، هتل ها همگی پاک و ضد ویروس هستند که ما باید به خاطر چند بازی سفر کنیم و جانمان را به خطر بیندازیم؟ چرا موضوع به این سادگی را درک نمی کنند؟ ارزش جان انسان ها از فوتبال و لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خیلی خیلی بیشتر است. به عنوان یک عضو از جامعه فوتبال می خواهم که به سلامتی بازیکنان و مربیان و داوران و سایر مسؤولان اهمیت بدهند.

مجیدی تاکید کرد: با این حجم از نگرانی خانواده های بازیکنان نمی توان سفر کرد. با اضطراب و استرس و ترس به خاطر این ویروس حتی خطر مصدومیت بازیکنان بیشتر می شود. اینها بدیهیات پیش پا افتاده ای است که واقعا مشخص نیست چطور درنظر گرفته نمی شود؟! تیم های استقلال، تراکتور و شهرخودرو و سایر مدعیان از ماجراهای بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند. تمام مدعیان قهرمانی منتظر نتیجه این بازی بودند. باید با طراحان این اتفاق ها شدیدترین برخورد را کرد. اگر بازی تکرار شد که هیچ اما اگر رأی دیگری صادر شد، جریمه ها باید خیلی بیشتر از نتیجه یک بازی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 213

به "فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟! ، سایر مدعیان از ماجرا های بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟! ، سایر مدعیان از ماجرا های بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید