نشانه های مرد هوسباز ؛ 10 موردی که باید تشخیص دهید!

به گزارش مجله لیست پیوند، آیا می دانید رابطه ای که به تازگی وارد آن شده اید عشق است یا شهوت؟ عشق و هوس هر دو احساسات قدرتمند و گاها همه گیری هستند. مطمئناً آن ها آتش را در درون شما شعله ور می نمایند و شما نمی توانید از شور و شوق نفس بکشید. اما آیا این احساس واقعا چه چیزی است؟ شور؟ عشق؟ یا فقط هوسی ساده؟ نشانه های هشداردهنده ای وجود دارد که با دیدن آن ها می توانید نوع رابطه خود را تشخیص دهید. در ادامه نشانه های مرد هوسباز را آنالیز می کنیم.

نشانه های مرد هوسباز ؛ 10 موردی که باید تشخیص دهید!

10 مورد از نشانه های مرد هوسباز

اگر دختر جوانی هستید که به دنبال رابطه ای می گشت که در آن احساس عشق و آرامش کنید، باید بتوانید تفاوت میان مرد عاشق و هوسباز را تشخیص دهید. اگرچه گاهی این احساسات با یکدیگر مخلوط می شوند و تشخیص مرز میان آن ها نیز بسیار سخت است، اما نشانه ها و سرنخ های مشخصی نیز برای شما وجود دارد. به عنوان اولین سرنخ مرد عاشق به جز معشوقش کس دیگری را نمی خواهد. روابط بر مبنای هوس دردسرها و پیچیدگی های کمتری برای مردان دارند، اما خانم ها باید بدانند که با چشمان باز وارد رابطه شوند. بنابراین بهتر است است با جدی ترین نشانه های مرد هوسباز آشنا شویم.

1- مرد هوسباز، در خانه ماندن را دوست دارد!

وقتی در رابطه عاشقانه ای هم باشید احتمالا زمان زیادی زا کنار یکدیگر در خانه سپری می کنید، اما تفاوت مرد هوسباز با مرد عاشق در این است که به ندرت با شما به مکان های عمومی و در جمع دوستان و آشنایانتان می آید. اگر می خواهید مرد هوسباز را تشخیص دهید به او پیشنهاد همراهی با دوستانتان را دهید تا واکنش او را ببینید.

2- رابطه را خیلی زود به اوج می رساند

اگر مردی که با او تازه آشنا شده اید رابطه اش با شما را در مدت زمان کمی به صمیمیت زیادی مخصوصا از نظر فیزیکی برساند، به احتمال زیاد در زمره مردان هوسباز قرار می گیرد. هیچ ضرری ندارد که برای رابطه فیزیکی صبر داشته باشید. در این مدت می توانید به شناخت بیشتری از خودتان و مردی که با او آشنا شده اید برسید. مرد هوسباز قادر به صبر کردن در این زمینه نیست. عشق احتیاج به زمان دارد اما شهوت خیلی زود شعله می گیرد و فروکش می نماید. مونیکا پاریخ ، مربی دوست یابی و روابط ، از دانشگاه NYC می گوید: عشق [یک ارتباط واقعی] می فهمد که در مدت زمان طولانی ایجاد می گردد.

3- خیلی به شما پیغام نمی دهد!

پیغام دادن و خبر دریافت از یکدیگر بخش زیادی از رابطه را تشکیل می دهد. اگر مردی که با او در ارتباطید بعد از جند روز بی خبری ناگهان ساعت 11 شب به شما پیغام می دهد یا جواب پیغام شما را بعد از مدت زیادی با پیغام سرم شلوغ است، بعدا با هم صحبت می کنیم می دهد، مطمئنا زیاد عاشق شما نیست.

هرکسی که گوشی هوشمند دارد به احتمال زیاد همواره با آن کار می نماید و هیچ کس آنقدر سرش شلوغ نیست که نتواند به شما یک پیغام دهد. مردی که عاشق شماست همواره از حال شما با خبر می گردد و به شما پیغام می دهد. اگر تنها زمانی به شما توجه می نماید که در اتاق خواب هستید با یک مرد هوسباز در ارتباط هستید.

4- در بیشتر مواقع مرموزانه رفتار می نماید!

اگر مردی که با او در ارتباطید چیزهایی را از شما مخفی می نماید، نشانه بدی است. در عوض اگر مثل یک کتاب باز است و هر چیزی را که بخواهید می توانید درباره او بدانید، به احتمال زیاد میخواهد برای مدت زیادی در زندگی شما باشد. این گونه مردها همواره گوشی موبایل خود را باز می گذارند و اگر کسی به آن ها پیغام داد از شما مخفی نمی نمایند.

اگر با مردی در رابطه اید که همواره حساب های شبکه های اجتماعی خود را از شما مخفی می نماید، مطمئنا چیزی برای مخفی کردن دارد. آن را یک نشانه در نظر بگیرید.

5- خانم های زیادی در زندگی او هستند

مردی که هوسباز است بدان معناست که او به دنبال تعهد نیست و به احتمال زیاد می تواند با زنان دیگری نیز رابطه داشته باشد. اگر او همواره در محاصره زنان بوده و بسیار اجتماعی باشد، ممکن است که شما فقط یکی از افراد بسیاری باشید که با او در رابطه اید.

مردی که همواره در محاصره زنان است، احتمالاً برای تسخیر همه آن ها احساس چالش خواهد نمود؛ او به هیچ وجه نباید هنگامی که با شما در رابطه است ارتباطی صمیمی با زنان دیگر داشته باشد. اگر او به شما متعهد باشد، قید زنان دیگر را در زندگی خود می زند.

بیشتر بدانید: خصوصیات زنانی که مردان عاشقشان می شوند را بشناسید!

6- هیچ نتیجه ای از بحث با مرد هوسباز حاصل نمی گردد

مرد هوسباز برای بحث کردن با شما هیچ چیزی برای از دست دادن ندارد. در این رابطه فقط شمایید که برای حفط رابطه تان کوشش می کنید. در هر صورت شما به ندرت بحث جدی و سازنده ای با هم خواهید داشت؛ چرا که سرمایه گذاری روی رابطه تان نشده است. هیچ کس دلش نمی خواهد روی چیزهای کم اهمیت پافشاری کند.

اگر او هرگز علاقه ای به حل و فصل دعوا نداشته باشد به احتمال زیاد به این دلیل است که اهمیتی به شما نمی دهد.

7- تنها به خواسته های خودش اهمیت می دهد

آیا به نظر می رسد که در طول دوره آشنایی، فقط احتیاجهای وی برآورده می گردد؟ اگر چنین است، پس احتمالاً او فقط به یک چیز! علاقمند است و نمی تواند تمام احتیاجهای شما را برآورده کند.

مردی که متعهد است چیزی را در شما پیدا می نماید که احساس نمی نماید آن را در دیگری بیابد، چرا که شما رابطه ای خاص دارید.

بیشتر بدانید: روش های رسیدن به احساس امنیت در رابطه

8- همه مکالمات شما تنها به یک چیز ختم می گردد!

اگر سعی می کنید با او صحبت کنید و او همچنان به شوخی هایی راجع به اتاق خواب می پردازد، پس فقط یک چیز را در ذهن خود دارد. احتمالاً به این دلیل است که او به همه علاقه دارد و نمی خواهد با شما مکالمات عمیق و معناداری داشته باشد. او دوست دارد همه چیز را سبک و اتفاقی نگه دارد. این نوع شرایط ممکن است برای شما فرسوده نماینده و نابالغانه باشد. ممکن است متوجه شوید که او هیچ چیز به جز صحبت کردن در خصوص اتاق خواب پیدا نمی نماید. اگر چنین است، شاید بهتر است به فکر رها کردن او و رابطه تان با او شوید.

9- مرد هوسباز هیچ برنامه ای برای آینده ندارد

ممکن است مرد هوسباز از رابطه تان تعریف کند، از اشتیاقش برای شما بگوید، برای اینکه قرار بعدی خود را با شما چگونه ترتیب بدهد، برنامه ریزی کند، اما تنها چیزی که به آن فکر نمی نماید برنامه ریزی برای آینده خود با شماست.

اگر تنها فکر کردن به ازدواج، بچه دار شدن، بی خوابی های شبانه برای تعویض پوشک، حساب بانکی مشترک، سپری کردن تعطیلات با یکدیگر و … تن و بدن او را می لرزاند پس مطمئنا هوس ماهیت رابطه شما را تشکیل داده است.

بیشتر بدانید: علت تردید در تصمیم گیری ازدواج چیست و چگونه می توان با عواقب آن مقابله کرد

10- مرد هوسباز با شما ارتباط عاطفی برقرار نمی نماید

مرد هوسباز رابطه اش با شما را در سطح خاصی نگه می دارد. به ندرت از احساسش برای شما صحبت می نماید و درونیات خود را برای شما بازگو می نماید. احساسات تنها زمانی به سراغ او می آیند که زمان رابطه فیزیکی باشد. وقتی کسی عاشق شماست و در رابطه ای متعهد است، از این که در سکوت در کنار شما دراز بکشد و تا 4 صبح در چشمان شما خیره گردد هیچ هراسی ندارد.

جمع بندی

به عنوان یک خانم مجرد که به دنبال داشتن یک ارتباط خوب و سالم است، ضروری است که در ابتدا بدانید مردی که با او آشنا شده اید به دنبال تعهد است یا فقط شما را برای مدت کوتاهی در زندگی اش می خواهد. بنابراین دفعه بعدی که با کسی آشنا شدید به دنبال نشانه های مرد هوسباز در او بگشت. اگر هیچ نشانه ای پیدا نکردید، برای رابطه تان کوشش کنید و آن را بسازید.

شما چه تجربیاتی از مردان هوسباز دارید؟ آیا نمونه های دیگری از نشانه های مرد هوسباز می شناسید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما و مخاطبان انگیزه در میان بگذارید. همچنین شما می توانید برای شناخت بهتر مردان، با اینکه چگونه می توان مردان را جذب کرد نیز در انگیزه آشنا شوید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 593

به "نشانه های مرد هوسباز ؛ 10 موردی که باید تشخیص دهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشانه های مرد هوسباز ؛ 10 موردی که باید تشخیص دهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید