مقاله: جنگل سیاه (آلمان)

به گزارش مجله لیست پیوند، جنگل سیاه آلمان نام خود را به خاطر یک مسیر حدود 160 کیلومتری پر شده با درختان کاج به دست آورده است؛ جنگلی که آن قدر متراکم است که نور آفتاب به سختی به سطح زمین می رسد. وقتی رومی ها در حدود 2000 سال پیش به اینجا آمدند، همراه خودشان ایده حمام عمومی را آوردند، چیزی که در فرهنگ و جامعه روم باستان نقشی مهم داشت. چشمه های آب گرم در مرز شمال شرقی جنگل سیاه، مکانی ایده ال برای آنها برای استراحت بعد از نبردها بودند. وقتی در اوایل قرن نوزدهم این چشمه های درمانی در بین اروپایی ها شناخته شدند، منطقه جنگل سیاه به مقصدی محبوب در بین پادشاهان و ملکه ها، امپراتورها و افراد مشهور تبدیل شد.

مقاله: جنگل سیاه (آلمان)

برای رفتن به جنگل سیاه در تور آلمان گزینه های فراوانی در پیش رو دارید. نزدیک ترین فرودگاه بین المللی به جنگل سیاه فرودگاه شهر فرانکفورت است. شبکه راه آهن این سرزمین کل این منطقه را پوشش می دهد، در نتیجه شما تقریبا به هر نقطه ای از این منطقه با اتوبوس یا قطار دسترسی دارید. کرایه اتومبیل همیشه یک گزینه خوب برای گشت و گذار در تور اروپا بوده است؛ اتوبان های دو خطه از این منطقه عبور می کنند، ولی جاده های جانبی مطمئنا بهترین انتخاب ها برای داشتن یک تجربه به یادماندنی از بازدید از جنگل سیاه و لذت بردن از مناظر طبیعی بی نظیر هستند.

همانطور که گفته شد جنگل سیاه الهام بخش داستان ها و افسانه های بسیاری بوده است. غیر از آنها نکته ها و واقعیت های جذابی در مورد این مکان دیدنی آلمان وجود دارد که دانستنشان خالی از لطف نیست. بزرگترین ساعت کوکوی دنیا (به اندازه یک خانه)، در ابلی اوه رِن پارک در تریبرگ قرار گرفته است. چشمه های آب شهر بادن بادن حدود 17 هزار سال قدمت دارند و هر روز حدود 800 هزار لیتر آب را از خود بیرون می دهند. ساخت کلیسای جامع فرایبورگ، مهم ترین جاذبه شهر فرایبورگ، بیشتر از 3 قرن زمان برده است، از 1200 تا 1515 میلادی.

منبع مقاله: جنگل سیاه (آلمان)

انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1285

به "مقاله: جنگل سیاه (آلمان)" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: جنگل سیاه (آلمان)" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جنگل سیاه (آلمان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید