فراخوان مشمولان اعزامی خرداد 1401

به گزارش مجله لیست پیوند، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: همه مشمولان دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد 1401 باید روز یکشنبه (یکم خرداد) در مراکز آموزش نیرو های مسلح حضور یابند.

فراخوان مشمولان اعزامی خرداد 1401

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: همه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد سال 1401 دریافت نموده اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند.

این دسته از مشمولان باید روز یکشنبه یکم خرداد ماه سال 1401 در ساعت، محل و مراکزی که در برگه معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی باید کارت تزریق واکسیناسیون کووید 19و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان باید اصل مدارک مورد احتیاج اعم از برگه آماده به خدمت، برگه محل مراجعه، برگه واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های معین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه یادآور شده است: متقاضیان در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر می توانند به وسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال خبر سربازی در پیغام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1461

به "فراخوان مشمولان اعزامی خرداد 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان اعزامی خرداد 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید