عذرخواهی همسر ناصر حجازی به دلیل ویدیوی جنجالی

به گزارش مجله لیست پیوند، انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین زدن ضربات پنالتی دربی باعث ناراحتی طرفداران پرسپولیس شد.

عذرخواهی همسر ناصر حجازی به دلیل ویدیوی جنجالی

به گزارش خبرنگاران انتشار ویدیویی از منزل مرحوم ناصر حجازی در حین زدن ضربات پنالتی دربی باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد. در صحنه ای که احمد نوراللهی پنالتی خود را از دست می دهد تعدادی از مهمانان حاضر در خانه حجازی با الفاظی نه چندان مناسب و بعضا رکیک پرسپولیسی ها را خطاب قرار می دهند. بعد از این اتفاق بهناز شفیعی همسر مرحوم حجازی با نوشتی یادداشتی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

سلام. ویدیویی در فضای مجازی منتشر و موجب ناراحتی جمع کثیری از هواداران پرسپولیس شد در همین خصوص باید تاکید کنم

یک- سالیان زیادی است که خانواده حجازی مورد شناخت اهالی فوتبال قرار دارند و یقین دارید و داشته باید که از الفاظ رکیک استفاده نمی نمایند.

دو- شب بازی دو تیم محبوب تعدادی از اقوام و دوستان مهمان منزل ما بودند که تعدادی هوادار پرسپولیس و تعدادی هوادار استقلال بودند.

سه- در هنگام ضربات پنالتی بنده و دخترم به دلیل استرس در میان جمع حضور نداشته و امروز متوجه ردو بدل شدن دو سه کلمه ناپسند و سخیف میان دوستانی شدیم که در فضای احساسی میان یکدیگر رد و بدل کردند. صدالبته چون این کلمات در خانه ما به کار رفته از اتفاق اتفاق افتاده به شدت ناراحتیم و به نظر باید در ادامه معاشرت با این دو سه دوست تجدید نظر نموده و در عین حال از هواداران محترم باشگاه پسپولیس پوزش بطلبیم.

چهار- در تمام سالهای اخیر چیزی جز احترام میان ما و هواداران فوتبال وجود نداشته و صادقانه این احترام و دوستی ها فراتر از رنگها بوده است و خواهد بود. برد و باختها بخشی لاینفک از مسابقات هستند و اخلاق و اخلاق و اخلاق در سرلوحه گفتار و رفتار قرار گرفته است. علی رغم اینکه به هیچ عوان در جریان ضبط کلیپ و پخش لایو از منزل نبوده و متاسفانه از ما برای چنین اقدامی اجازه هم گرفته نشد به سهم خود از اتفاق اتفاق افتاده ابراز تاسف نموده و از تمام عزیزانی که ناراحت شده اند عذرخواهی میکنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 564

به "عذرخواهی همسر ناصر حجازی به دلیل ویدیوی جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی همسر ناصر حجازی به دلیل ویدیوی جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید