پدیده استقلال چرا به به باشگاه پرسپولیس رفت؟

به گزارش مجله لیست پیوند، بازیکن جوان استقلال که تا آستانه یاغی شدن هم پیش رفت می گوید با تایید ساپینتو با تیم بزرگسالان تمرین خواهد نمود و برای خوشحالی پس از گل به سبک گومیس برنامه دارد!

پدیده استقلال چرا به به باشگاه پرسپولیس رفت؟

به گزارش ورزش سه، شاید یکی از عجیب ترین اخبار نقل و انتقالاتی سال جاری رفتن عرفان باقری از استقلال به پرسپولیس و بازگشت دوباره او به جمع آبی ها است. انتقال باقری در شرایطی که تصور می شد سرخپوش شدن او قطعی است منتفی و او مجبور شد به قراردادش با استقلال پایبند بماند.

این مهاجم جوان و پرسروصدا که برای بازی کنار تیم بزرگسالان استقلال منتظر مجوز ساپینتو است به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد. این گفت وگو را در این صفحه بخوانید:

*به پرسپولیس رفتم چون...

من یک پیشنهاد خوب از پرسپولیس داشتم و استقلال هم زیاد رسیدگی نمی کرد. به خاطر همین شرایط من خیلی بد بود و گفتم به پرسپولیس بروم. زمانی که من از استقلال به گل گهر رفتم آقای مهران پور یک مصاحبه انجام نداد ولی زمانی که من پایم هنوز به باشگاه پرسپولیس باز نشده بود کلی حواشی ایجاد شد.

*خیلی ها دوست نداشتند من در استقلال باشم!

طرفداران همواره به من لطف داشتند و شرمسار ام کردند. چیزی که مهم بود مدیریت است که آن سال اصلا نگاهی نمی کرد و خوب نبود ولی آقای آجورلو و سمیعی زحمت کشیدند، خیلی از آن ها ممنون هستم. جا دارد از آن ها تشکر کنم همه کارهایم را آقای سمیعی انجام داد هر چیزی که احتیاج داشتم را مهیا کرد. سال جاری دیگر بهانه ای ندارم چون آقای سمیعی خیلی برایم زحمت کشید. فقط آقای سمیعی و آجورلو برایم کار انجام دادند و باید از آن ها تشکر ویژه کنم. از آقای سمیعی سپاسگزارم که در روی آنها ایستاد و از من حمایت کرد.

*طبیعی است طرفداران دلخور باشد

من آن زمان که رفته بودم با پرسپولیس قرارداد ببندم عکس های استقلال را برداشتم و همه این کار را می نمایند. بعد از اینکه برگشتم دوباره عکس های استقلال را گذاشتم و فکر نمی کنم مشکل خاصی داشته باشد. طبیعی است طرفداران دلخور باشند ولی هیچ کس نباید من را قضاوت کند چون در شرایط خیلی بدی بودم ولی سعی می کنم با بازی های خوب دل شان را به دست بیاورم.

*با تایید ساپینتو در استقلال هستم

آقای سمیعی فیلم بازی هایم را به آقای ساپینتو نشان داده و من با تایید خود ایشان قراردادم را بستم و او هم خیلی راضی بود که سر تمرین بزرگسالان حاضر شوم. انشاالله از شانزدهم که تمرینات آغاز گردد با تیم تمرین می کنم. من از پرتغال پیشنهاد داشتم و فعلا به آن فکر نمی کنم. قراردادم با استقلال 5 ساله است .

*شادی پس از گل به سبک گومیس

خوشحالی گومیس را خیلی دوست داشتم و اگر توجه کنید در استقلال این کار را انجام می دهم. اگر در بزرگسالان هم پایم به گلزنی باز گردد این شادی را انجام می دهم.

*مهاجم نبودم و این تعداد گل زدم

فصل گذشته من 18 گل زدم و 23 پاس گل دادم تازه این درحالی است که 10 هفته نبودم و جالب اینکه من مهاجم هم نیستم. من وسط بازی کردم ولی هافبک راست و مهاجم هم می توانم باشم. غیر از من جوانان بسیار خوبی داشتیم که متاسفانه برخی از آنها جدا شدند. برای مثال فرهاد زاوشی یک استعداد بسیار خوب است که سال گذشته به تیم طرفدار رفت. در پست من فقط امانوف بازی می نماید که او هم بازیکن خیلی خوبی است. من تلاشم را می کنم فیکس باشم ولی سخت است اما حتما بازی خواهم کرد.

*از بین دویست نفر انتخاب شدم

من در حال حاضر در اردوی تیم ملی جوانان هستم. در ابتدا تست گیری کردند. بیش از دویست نفر را دیدند و در نهایت 30 نفر را انتخاب کردند. از هفتم تیر به اردو آمدیم و یازدهم تمام می گردد. از هجدهم تا بیست و پنجم نیز یک اردوی دیگر داریم و بعد به مسابقات کافا می رویم.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1479

به "پدیده استقلال چرا به به باشگاه پرسپولیس رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدیده استقلال چرا به به باشگاه پرسپولیس رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید