صدور جریمه یک میلیون تومانی برای 277 هزار خودرو از ابتدای سال 1400

به گزارش مجله لیست پیوند، سخنگوی ناجا از صدور جریمه یک میلیون تومانی تردد غیرمجاز در شهرهای قرمز برای 277 هزار خودرو از ابتدای سال تا به امروز اطلاع داد.

صدور جریمه یک میلیون تومانی برای 277 هزار خودرو از ابتدای سال 1400

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار مهدی حاجیان در مورد نحوه اجرای مدیریت بر محدودیت های کرونایی در تعطیلات عید سعید فطر توسط پلیس گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای این ایام محدودیت هایی در نظر گرفته شده است که از روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه تا روز شنبه 25 اردیبهشت ماه در سراسر کشور محدودیت های تردد اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: از مردم عزیز خواستاریم که همچنان با برادران خود در نیروی انتظامی و پلیس هدایت و رانندگی در اجرای این محدودیت ها همکاری های لازم را داشته باشند و در این ایام از هرگونه سفر پرهیز نمایند، چراکه ممنوعیت تردد ها در این ایام برای سلامتی خود آنهاست.

سخنگوی ناجا توضیح داد: در صورتی که افراد مصوبات را رعایت ننمایند برابرقانون با آن ها برخورد خواهد شد؛ بر این اساس در تمامی ورودی شهر ها دوربین ها فعال هستند و خودرو هایی که در شهر های قرمز تردد می نمایند یک میلیون تومان و خودرو هایی که در شهر های نارنجی و زرد تردد می نمایند مبلغ 500 هزار تومان جریمه می شوند. همچنین خودرو هایی که از قبل (ایام نوروز) دارای مجوز بوده اند اکنون مجوز تردد آن ها باطل است مگر در صورت اضطرار.

سردار حاجیان با بیان اینکه در ایام عید فطر همکاران ما در یک هزار و 980 نقطه مستقر هستند، تاکید نمود: البته در این ایام ناوگان های عمومی، خودرو های امدادی و خدمات رسان می توانند تردد نمایند، این محدودیت ها برای خودرو های شخصی است و با هرگونه تردد در ورودی شهر ها اعمال قانون صورت می گیرد.

سخنگوی ناجا توضیح داد: پلیس با جدیت برای افرادی که مصوبات را اجرا ننمایند اعمال قانون نموده و با همکاری مردم سیر نزولی مبتلایان به ویروس کرونا کاملا محسوس است.

وی گفت: از ابتدای امسال تا به امروز 277 هزار خودرو در شهر های قرمز مبلغ یک میلیون تومان، در شهر های زرد بیش از یک میلیون خودرو به مبلغ 200 هزار تومان و همچنین 157 هزار خودروکه در شهر های نارنجی تردد داشته اند، اعمال قانون شده اند و البته در طرح محدودیت شبانه هم بیش از یک میلیون خودرو اعمال قانون 200 هزار تومانی شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1016

به "صدور جریمه یک میلیون تومانی برای 277 هزار خودرو از ابتدای سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور جریمه یک میلیون تومانی برای 277 هزار خودرو از ابتدای سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید