راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار

به گزارش مجله لیست پیوند، مشاور رئیس دانشگاه در امور پژوهشی و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار برای اطلاع رسانی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه خبر داد.

راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار

دکتر محمد علی اکبری با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی مراحل دفاع از انتها نامه و رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در سامانه پژوهشیار، گفت: با توجه به سامانه محور شدن خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح پایش و سامانه پژوهشیار، تمامی فرایند مربوط به دفاع از انتها نامه یا رساله دانشجویان از طریق سامانه پیامکی پژوهشیار به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: دانشجویانی که تمایل به استفاده از خدمات پیامکی سامانه پژوهشیار دارند، می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه با ثبت درخواست از طریق درگاه پرداخت سامانه پژوهشیار، پس از فعال شدن پیامک برای آنها، از تمامی مراحل گردش کار درخواست ها و شرایط پروپوزال های خود مطلع شوند.

همچنین در آینده نزدیک، اطلاع رسانی های سامانه پژوهشیار از طریق پیامک نیز انجام خواهد شد.

مجری طرح پایش دانشگاه آزاد ادامه داد: دانشجویان با استفاده از سامانه اطلاع رسانی پیامکی پژوهشیار قادر خواهند بود که از تمامی مراحل انتقال مراحل درخواست، پروپوزال خود در سامانه پژوهشیار و همچنین فعال شدن ویرایش برای درخواست، پروپوزال خود در سامانه پژوهشیار مطلع شوند. دانشجویان می توانند نظرات، پیشنهادات و نقدها خود را درباره سامانه پیامکی و نحوه استفاده از خدمات آن از طریق https:،،ris.iau.ac.ir،new-ticketing.phtml با ما در میان بگذارند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبری گفت: آخرین اخبار سامانه پژوهشیار، اخبار پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و آیین نامه های حوزه پژوهشی علاوه بر پرتال روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در سامانه پژوهشیار نیز به آدرس https:،،ris.iau.ac.ir،home-news.phtml اطلاع رسانی می شود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1364

به "راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید