خبرنگاران نظارت بر شرکت های بازاریابی در خراسان جنوبی افزایش می یابد

به گزارش مجله لیست پیوند، بیرجند - خبرنگاران - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشدید نظارت بر شرکت های بازاریابی شبکه ای با همراهی پلیس آگاهی و سایر دستگاه های مرتبط در استان خبر داد.

خبرنگاران نظارت بر شرکت های بازاریابی در خراسان جنوبی افزایش می یابد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

علی تهوری روز یکشنبه در نشست هماهنگی نظارت بر شرکت های بازاریابی استان گفت: با توجه به شرایط کنونی، شیوع بیماری کرونا و احتمال افزایش فعالیت این شرکت ها، نظارت بر آنها و رصد فعالیت ها به طور مستمر انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت اخذ مجوز فعالیت این گونه واحدها افزود: شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای فاقد مجوز در استان باید طبق ضوابط و مقررات هرچه سریعتر برای اخذ مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران اقدام کنند.

وی تاکید کرد: در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین جلوگیری از تخلفات احتمالی، با شرکت های فاقد مجوز در این حوزه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: نام شرکت های مجاز بازاریابی شبکه ای در سایت easnaf.ir (بخش شرکت های دارای پروانه کسب) قید شده است.

وی افزود: مردم شریف استان هرگونه فعالیت مشکوک در این خصوص را با پلیس 110 یا سامانه 124 سازمان صمت در میان بگذارند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در این نشست ضمن بررسی چگونگی فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای، مقرر شد در این خصوص گشت های مشترک نظارتی به صورت مستمر انجام شود.

نشست هماهنگی نظارت بر شرکت های بازاریابی استان به ریاست معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و با حضور کنندگان پلیس آگاهی و پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان و همچنین کارشناسان بازرسی سازمان صمت برگزار گشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 434

به "خبرنگاران نظارت بر شرکت های بازاریابی در خراسان جنوبی افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نظارت بر شرکت های بازاریابی در خراسان جنوبی افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید