خانم گزارشگر 20:30 در کما ! ، زهرا چخماقی کیست ؟!

به گزارش مجله لیست پیوند، حوادث خبرنگاران: گزارشگر 20:30 دچار عارضه قلبی شد

خانم گزارشگر 20:30 در کما ! ، زهرا چخماقی کیست ؟!

به گزارش خبرنگاران، زهرا چخماقی در بستر بیماری به سر می برد. این خبرنگار صداوسیما در شرایطی وخیم به بیمارستان منتقل می گردد و پس از احیا در بیمارستان به کما می رود. با کوشش پزشکان و کادر درمان، وی هم اکنون از کما خارج شده اما همچنان سطح هوشیاری پایینی دارد.

خبری چند ساعتی است در فضای مجازی دست به دست می گردد که زهرا چخماقی خبرنگار 20:30 به کما رفته است. پیگیری ها از همسرِ او نشان می دهد او از کما خارج شده اما همچنان در آی سی یو به سر می برد.

امیرزاده تأکید کرد: همسرم از کما خارج شده اما هنوز شرایط جسمی اش نرمال نشده و هوشیاری خفیفی دارد.

او درباره اینکه چطور زهرا چخماقی به کما رفته، شرح داد: در چند روز اخیر، تنگی نفس داشتند و به پزشکانی مراجعه کردیم تا علتِ آن را پیدا کنیم. البته هنوز هم معین نیست علتِ این اتفاق چه بوده، چون جواب آزمایش ها نرمال بوده است.

همسر زهرا چخماقی، گفت: معین نیست تا چه زمانی در این حالت اند و فعلاً در آی سی یو تحت مراقبت خواهند بود. فعلاً نمی توانند صحبت نمایند و حالت هوشیاری کاملی ندارند.

امیرزاده بعلاوه تأکید نموده که این خبرنگار صدا و سیما در منزل دچار این مشکل شده و روانه بیمارستان تریتا شده است.

بیوگرافی زهرا چخماقی

زهرا چخماقی متولد پنجم اردیبهشت ماه 1363 در بندرعباس، مجری و خبرنگار است. اولین بار در دوره نوجوانی به همراه خواهرش زینب به عنوان گزارشگر و مجری وارد برنامه موج مروارید شدند و یک و سال نیم روی آنتن بودند. به پیشنهاد مادرش و علاقه شخصی اش به خبرنگاری وارد خبرنگاران شد و دوره های خبرنگاری را زیر نظر مرتضی حیدری گذراند و در بخش فرهنگ و هنر آغاز به فعالیت کرد.

از سال 1385 تا 1388 بعد از رشد در سرویس فرهنگ و هنر مورد تقدیر نهاده شد و سال 88 به گروه خبری سیاسی رفت و بعد از یک سال و نیم بعنوان جانشین سردبیر بخش فرهنگ انتصاب شد.

اولین اجرای زنده خود را در سال 1390 در شبکه 5 انجام دهد سپس به مجله خبری شبکه یک رفت و در سال 1393 در صدا و سیما استخدام شد.

منبع: رکنا
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1331

به "خانم گزارشگر 20:30 در کما ! ، زهرا چخماقی کیست ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم گزارشگر 20:30 در کما ! ، زهرا چخماقی کیست ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید