تست کرونای 2 تبعه هندی در قزوین مثبت شد

به گزارش مجله لیست پیوند، رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان استان قزوین بیان نمود: طی یک ماه گذشته 2 نفر هندی وارد شهرستان قزوین شدند و دریکی از هتل های قزوین اسکان پیدا کردند، یکی از آن ها 27 ساله است که به دعوت یک شرکت دارویی در استان البرز به ایران آمده است، وی در هند و قبل از ورود به ایران تست کرونا داده است و نتیجه آن منفی بوده و بعد از رسیدن به فرودگاه مستقیم به محل اقامت خود در قزوین می آید.

تست کرونای 2 تبعه هندی در قزوین مثبت شد

به گزارش ایسنا، علیرضا مهرعلیان ادامه داد: نفر دوم نیز 46 ساله است که به دعوت همان شرکت 28 فروردین وارد ایران شده است، تست این فرد نیز منفی بوده، اما بعد از این که از وی در شرکت تست گرفته می گردد نتیجه تست مثبت می گردد و فرد به بیمارستان امام علی (ع) کرج منتقل می گردد، اما بستری نمی گردد و با آمبولانس به هتل محل اقامت خود در قزوین می آید.

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان استان قزوین اظهار کرد: تست فرد برای تشخیص اینکه کرونای هندی است یا خیر به تهران ارسال شده است، کلیه مسافران و پرسنل محل اقامت این فرد نیز تست کرونا دادند که نتیجه تست آن ها منفی بود و در حال حاضر مرکز اقامت وی قرنطینه نشده، ولی اجازه ورود و پذیرش مسافر جدید داده نشده است.

وی بیان نمود: در حال حاضر تست هر دو تبعه هندی مثبت شده و آنالیز های کامل اجرا شده، اما نوع کرونای این افراد در حال آنالیز است.

بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین در 24 ساعت گذشته بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 493 بیمار مبتلا به کووید 19 در استان قزوین شناسایی و 127 نفر نیز در این مدت بستری شدند. با احتساب این تعداد بستری ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان های استان قزوین به 567 نفر رسید، 102 نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده اند.

همچنین در 24 ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه های یاری تنفسی 43 نفر بوده و 7 فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1024

به "تست کرونای 2 تبعه هندی در قزوین مثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای 2 تبعه هندی در قزوین مثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید