81 دزد زورگیر خشن در طرح صاعقه دستگیر شدند

به گزارش مجله لیست پیوند، تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از اجرای سومین مرحله طرح صاعقه توسط مأموران پلیس پیشگیری اطلاع داد و گفتدر نتیجه اجرای این طرح 546 متهم دستگیر شدند که 81 تن از این افراد، سارقان زورگیر خشن هستند.

81 دزد زورگیر خشن در طرح صاعقه دستگیر شدند

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام اجرای سومین مرحله طرح صاعقه با مشارکت کلانتری های 84گانه و دستگیری 546 دزد و خرده فروش مواد مخدر در طول 24 ساعت گذشته، بیان داشت: این طرح با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی در تهران عظیم عملیاتی شد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح 240 پرونده سرقت زورگیری آنالیز و معین تکلیف شده است، مطرح نمود: در این رابطه 81 دزد زورگیر و خشن و غصب عناوین که با استفاده از سلاح سرد و یا سلاح گرم شهروندان را تهدید و موالشان را سرقت می کردند، دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: در این طرح 298 دزد در مورد سایر عناوین سرقت مانند سرقت خودرو و موتورسیکلت، کش روی، سرقت لوازم خودرو سرقت انباری و… دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

موقوفه ای در ادامه با بیان اینکه در اجرای این عملیات، 49 نفر به اتهام حمل و نگهداری سلاح دستگیر شده اند، اضافه نمود: در این راستا 198 قبضه سلاح شامل 2 قبضه سلاح گرم و 196 قبضه انواع سلاح سرد کشف شد.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در این طرح 118 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 2 هزار و 16 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و همچنین تعداد زیادی وسایل استعمال مواد مخدر از خرده فروشان و در بازرسی از محله های آلوده سطح شهر کشف شده است.

این مقام انتظامی به کشف 22 دستگاه خودرو مسروقه و 22 دستگاه موتورسیکلت مسروقه در نتیجه اجرای این طرح اشاره نمود و گفت: در این راستا جمعا 44 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه کشف شد.

سرهنگ موقوفه ای ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری مردم با خادمان خود در نیروی انتظامی در اجرای طرح های انتظامی، توضیح داد: اجرای طرح های انتظامی مطالبه عموم مردم است و هدف اصلی نیروی انتظامی در این راستا حفظ و ارتقاء نظم، امنیت و آرامش مردم است.

وی با تأکید بر استمرار اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح تهران، تأکید کرد: کسانی که به دنبال ایجاد ناامنی در سطح جامعه هستند، بدانند که با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبرو خواهند شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 842

به "81 دزد زورگیر خشن در طرح صاعقه دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "81 دزد زورگیر خشن در طرح صاعقه دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید