کریم باقری تکذیب کرد؛ از کسی دلخور نیستم

به گزارش مجله لیست پیوند، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کریم باقری پس از پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس گفت: پنجمین قهرمانی پیاپی، اتفاقی شیرین و تاریخی بود که بابت این موفقیت باید به همه طرفداران تبریک بگویم و از آنها بابت حمایت صمیمانه و فوق العاده ای که در طول فصل داشتند، تقدیر و تشکر کنم. ما در این فصل سختی های فراوانی را تحمل کردیم اما در نهایت به هدف مان رسیدیم و فصل را با قهرمانی به سرانجام رساندیم. همه اعضای تیم و باشگاه برای این قهرمانی زحمت کشیدند و به همگی، خداقوت می گویم.

کریم باقری تکذیب کرد؛ از کسی دلخور نیستم

مربی دوست داشتنی و چهره درخشان فوتبال ایران ادامه داد: بعد از بازی با پیکان، مسائلی به وجود آمد که باعث ایجاد جوی عجیب شد. من هم مثل همه پرسپولیسی ها، از این قهرمانی شاد هستم و بدون هیچ حاشیه ای، در کنار سایر اعضای تیم داخل رختکن، جشن گرفتیم. اگر من در جریان جشن حاضر نبودم، علت نمی گردد که بگویند از کسی دلخوری دارم. هر اتفاقی هم بوده، همان شب ختم به خیر شده و از هیچ کس، ناراحتی در دل ندارم. اصل کار برای همه ما، ثبت یک قهرمانی دیگر در تاریخ باشگاه پرسپولیس بوده و الان زمان جشن و شادی است نه اینکه بخواهیم به مسائل حاشیه ای بپردازیم. اتفاق خوب و مهمی برای باشگاه پرسپولیس رقم خورده و تمام حواس مان باید به شادی قهرمانی و پیروزیت های آینده باشد.

باقری اضافه نمود: فقط این را بگویم که رمز پیروزیت ما در این فصل، اتحاد بزرگی بود که بین کادرفنی، مدیران باشگاه، بازیکنان و طرفداران ایجاد شد و با وجود مسائل زیادی که در طول فصل تجربه کردیم، پیروز شدیم به قهرمانی برسیم. پرسپولیس راه خودش را پیدا نموده و باید برای پیروزیت در سال های بعد، مهیا باشد. اگر بخواهیم مدام به حواشی و شایعات بپردازیم، از کار اصلی خودمان یعنی هدف گذاری و برنامه ریزی برای پیروزیت های آینده غافل می شویم. در شرایط بازی، اتفاقات زیادی رخ می دهد ولی تمرکزمان را از دست نمی دهیم. مهم این است که همه ما یکدل و متحد بمانیم و اجازه ندهیم این مسائل روی کارمان تاثیر منفی بگذارد یا باعث نگرانی طرفداران گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1134

به "کریم باقری تکذیب کرد؛ از کسی دلخور نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریم باقری تکذیب کرد؛ از کسی دلخور نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید