پوستر نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی رونمایی شد

به گزارش مجله لیست پیوند، تهران (پانا) - پوستر نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک رونمایی شد.

پوستر نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی رونمایی شد

به گزارش ستاد خبری این جشنواره، پوستر این نمایشگاه عصر دیروز (شنبه 9 اسفند ماه) در مراسمی صمیمانه و خصوصی در مجموعه تئاتر شهر رونمایی شد.

در این برنامه مهدی حاجیان، دبیر اجرایی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک، از حاضران قدردانی و از آنان دعوت کرد در مراسم افتتاح رسمی نمایشگاه عکس جشنواره که امروز، یکشنبه 10 اسفند ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود، حضور داشته باشند.

همچنین امیر عابدی، مدیر بخش عکس این دوره از جشنواره که طراحی پوستر آن را هم بر عهده داشته است، با گرامیداشت یاد و خاطره گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره و نیز زنده یاد محمدرضاالوندتوضیحات کوتاهی درباره پوستر این نمایشگاه ارایه کرد.

او با قدردانی از حاضران در این برنامه افزود: معمولا در طراحی پوستر به سمت گرافیک می رویم ولی من این پوستر را با بهره گیری از عکس یک عروسک که خودم آن را عکاسی کرده ام، طراحی کردم.

عابدی یادآوری کرد: در دوره های گذشته جشنواره نمایش عروسکی، بخش عکس تعریف نشده بود و به نمایندگی از عکاسان تئاتر از همراهی مرکز هنرهای نمایشی و معاونت هنری در برگزاری نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی قدردانی می کنم.

در این برنامه کوتاه سیدمحمدمجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ، قادر آشنا، مدیر کل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه، سعید اسدی، محمدمهدی بهداروند و تعدادی از مدیران ستاد برگزاری جشنواره حضور داشتند.

نمایشگاه عکس این دوره از جشنواره نمایش عروسکی امروز ، یکشنبه 10 اسفند ماه به طور رسمی در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود. مدیریت بخش عکس این دوره از جشنواره بر عهده امیر عابدی است.

هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک با یاد زنده یاد گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره، با دبیری اجرایی مهدی حاجیان و با بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی از امروز، دهم اسفند ماه آغاز می شود و تا هفدهم همین ماه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 898

به "پوستر نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوستر نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید