واگذاری حمل بار در بازار تهران به بخش خصوصی

به گزارش مجله لیست پیوند، شهردار منطقه12 از امکان سنجی توان بخش خصوصی برای ساماندهی تردد و حمل بار در بازار تهران خبر داد.

واگذاری حمل بار در بازار تهران به بخش خصوصی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری منطقه12، امیر یزدی با تأکید بر ضرورت ساماندهی حمل بار در محدوده بازار تهران گفت: با هدف روان سازی ترافیک در محدوده بازار تهران و ساماندهی تردد و حمل ونقل بار از مبدأ به مقصد، مقرر شد از توان بخش خصوصی و شرکت های معتبر که در این زمینه موفقیت های خوبی در کشور کسب کرده اند، استفاده شود.

شهردار منطقه12 با بیان اینکه اکنون در فاز مطالعاتی این طرح هستیم، ادامه داد: پیش بینی می شود با ورود بخش خصوصی به این مقوله، شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

بر اساس این خبر، جلسه ای باحضور زینب عبادی معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار منطقه، مشاور ترافیکی، مدیران اداره های مرتبط، کارشناسان و مدیران معاونت حمل ونقل بار و کالا، شهرداران نواحی2 و 3 منطقه6 و یکی از شرکت های خدمات حمل ونقل بار و کالا برگزار و توان بخش خصوصی در این حوزه ارزیابی و امکان سنجی شد.

بازدید میدانی از محدوده بازار تهران، ارزیابی شرایط تقاضای حمل بار و بررسی شرایط پیاده راه ها و معابر اطراف بازار، از اقدام های دیگری بود که در این خصوص انجام و مقرر شد بخش خصوصی به ارائه برنامه های خود برای ساماندهی تردد چرخ دستی ها، پیک های موتوری، وانت بارها و دیگر وسایل نقلیه ای که اقدام به حمل بار می کنند، بپردازد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1401 بروزرسانی: 29 مرداد 1401 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1502

به "واگذاری حمل بار در بازار تهران به بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری حمل بار در بازار تهران به بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید