قیمت مسکن ملی در پردیس، متری سه میلیون تومان

به گزارش مجله لیست پیوند، به گزارش خبرنگاران، مهدی راهنمایی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در جمع خبرنگاران در مراسم شروع رسمی تحویل 14 هزار واحد مسکن مهر پردیس گفت: امروز تحویل واحدها را شروع می کنیم و چند روز دیگر این 14 هزار واحد با حضور وزیر راه و شهرسازی و حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور افتتاح خواهند شد.

قیمت مسکن ملی در پردیس، متری سه میلیون تومان

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

وی ادامه داد: این 14 هزار نفر به بانک معرفی شدند تا دفترچه اقساط بگیرند و تمام کنتورهای این و احدها به نام افراد است و انشعابات اجرا شده بدون پرداخت هزینه می توانند کنتورها را به نام دریافت نمایند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه تعدادی از مالکان نسبت به دریافت دفترچه اقدام نمی نمایند، گفت: حدود پنج هزار مالک که واحد آنها تحویل شده نسبت به دریافت دفترچه اقساط اقدام نکردند و بارها از آنها خواسته ایم که واحد خود را تحویل بگیرند.

راهنمایی تاکید نمود: هر مالکی که نسبت به دریافت دفترچه اقساط اقدام نکند جزو وام های 18 درصدی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه سرعت سکونت در پردیس افزایش می یابد، گفت: 10 هزار واحد هم در آذرماه به مالکان تحویل می گردد و با این حساب 95 درصد واحدها را تحویل می دهیم.

راهنمایی اضافه کرد: پنج درصد به جامانده مربوط به گروه هایی می گردد که جزو کسری واحد در مسکن مهر پردیس بودند که عملیات اجرایی پنج هزار کسری واحد را از سال جاری شروع کردیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اخذ 20 میلیون تومان از خریداران مسکن مهر در زمان جابجایی گفت: باید توجه داشته باشید که این 20 میلیون تومان هزینه جابجایی نیست بلکه برای جلوگیری از دلال بازی در مسکن مهر پردیس است که در زمان انتقال واحد از خریدار گرفته می گردد.

راهنمایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه 20 میلیون تومان نمی تواند دلال بازی را مهار کند، آیا از دریافت این هزینه برای کسری بودجه ساخت مسکن مهر استفاده می گردد؟ گفت: مخاطبان مسکن مهر پردیس دو گروه هستند یک گروه خریداران متقاضیان اول مسکن مهر هستند که مخاطب اصلی پروژه مسکن مهر محسوب می شوند و جزو اقشار کم درآمد بودند، گروه دوم افرادی هستند که شرایط اقتصادی بهتری دارند و این و احدها را از متقاضیان اول خریداری کردند.

وی تأکید کرد: این 20 میلیون تومان از متقاضیان اول اخذ نمی گردد بلکه فقط از خریداران بعدی گرفته می گردد و باید توجه داشته باشیم که تاخیر در ساخت باعث شد هزینه های احداث این پروژه افزایش یابد.

راهنمایی گفت: وقتی ساخت پروژه را شروع کردیم دلار 1200 تومان بود امروز به 24 هزار تومان رسیده است.

وی درباره درآمدزایی از محل اخذ 20 مییون تومان در هنگام جابجایی مسکن مهر گفت: تا به امروز 22 میلیارد تومان از این محل درآمد داشتیم اما 1400 میلیارد تومان هم در پروژه مسکن مهر هزینه نموده ایم.

وی همچنمین درباره فروش مسکن مهر پردیس از گروه تسویه واحدها گفت: متاسفانه تعدادی از این واحدهای مسکن مهر در مرحله خاک و فوندانسیون در حال فروش هستند. البته مالکان این واحدها حق قانونی فروش دارند و در حال حاضر در مرحله خاک، این واحدها را 500 میلیون تومان می فروشند چراکه می توانند با پولی به اندازه 100 میلیون تومان واحد آماده در پردیس خریداری نمایند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به شروع ساخت مسکن ملی در پردیس گفت: 14 هزار واحد مسکن ملی در پردیس ساخته می گردد که 11 هزار واحد آن سهم تعاونی ها هستند و عرصه زمین به تعاونی ها در حال واگذاری است.

وی اضافه کرد: سه هزار واحد به صورت ثبت نامی تعهد داریم و به زودی بتن ریزی اولین واحدها هم انجام می گردد.

وی در خصوص قمیمت مسکن ملی در پردیس گفت: تا به امروز قرارداد ساخت متری 3 میلیون تومان با پیمانکار منعقد شد.

راهنمایی همچنین درباره گروه تسویه واحد در مسکن مهر پردیس گفت: برای عده ای که بابت ثبت نام آنها واحدی ساخته نشده بود پنج هزار واحد در حال ساخت است اما در این میان 600 الی 700 نفر واریزی کمتر از 15 میلیون داشتند که آنها را به مسکن مهر پرند و هشتگرد فرستادیم.

منبع: ایلنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 496

به "قیمت مسکن ملی در پردیس، متری سه میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن ملی در پردیس، متری سه میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید