قدرت نمایی گروه هتلداری جمیرا در ابوظبی (تور دبی)

به گزارش مجله لیست پیوند، گروه هتلداری جمیرا خبر افتتاح یک اقامتگاه تازه در جزیره سادیات را منتشر کرد. این اقامتگاه با 400 مترمربع ساحل ماسه ای مشرف به خلیج فارس، نخستین تفریحگاه لوکس اکوکانشز (دوستدار محیط زیست) است که به وسیله گروه جمیرا در سواحل دست نخورده ابوظبی ساخته شده است. با نشستن در این ساحل، چنان منظره ها حیرت آور و حیات وحش بکری خواهید دید که باور واقعی بودن آنها سخت است.

قدرت نمایی گروه هتلداری جمیرا در ابوظبی (تور دبی)

با تور دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

اقامتگاه سادیات تنها ده دقیقه با جزیره یاس فاصله دارد؛ جزیره ای که به میزبانی مسابقات فرمول یک، یاس مال (دومین مال بزرگ در کل امارات متحده عربی) و پارک های بزرگ در سطح بین المللی معروفیت دارد.

لیندا گریفین، مدیر کل اقامتگاه جمیرا در جزیره سادیات می گوید: این اقامتگاه در نزدیکی یکی از زیباترین سواحل اطراف خلیج فارس مستقر شده است. به هر بخشی از اقامتگاه که نگاه کنید، تکه ای از طبیعت مخصوص این زیست بوم خاص را در آن خواهید دید. تنها افرادی که تجربه اقامت در آن را داشته باشند متوجه خواهند شد که در هیچ جای دیگر زمین مکانی مانند این اقامتگاه وجود ندارد.

فعالیت هایی که با نام اکوکانشز در ساخت این اقامتگاه در نظر گرفته شده اند، بسیار فراتر از حفاظت از تپه های شنی جزیره هستند. در این راستا، جمیرا یک همکاری مشترک با شرکت تصفیه آب دبی داشته است. هدف از این همکاری را می توان در شعار آنها به خوبی دید: به آب خود اعتماد کنید و از پلاستیک های یک بار مصرف استفاده نکنید.

در این اقامتگاه آب های محلی تصفیه شده و در بطری های با قابلیت استفاده مجدد در اختیار مهمانان قرار می گیرد. حتی مهمانان می توانند بطری های خود را با شیرهای آب مخصوصی که در سراسر اقامتگاه تعبیه شده اند پر نمایند. در ساخت بخش های مختلف اقامتگاه نیز از پلاستیک های بازیافتی استفاده شده است.

لیندا گریفین می گوید بسته به فصلی که مهمانان برای اقامت در این تفریحگاه انتخاب می نمایند، ممکن است شانس تماشا دلفین های کوهاندار چینی و پوزه بطری را داشته باشند. لاک پشت منقاردار، لاک پشت سبز و فیل دریایی ازجمله گونه های جانوری دیگری هستند که در سادیات زندگی می نمایند. از دریا که بیرون بیایید، شاهد گونه های جانوری دیگری همانند غزال، مرغ ماهی خوار و فلامینگو خواهید بود.

منبع: همگردی
انتشار: 10 بهمن 1401 بروزرسانی: 10 بهمن 1401 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1583

به "قدرت نمایی گروه هتلداری جمیرا در ابوظبی (تور دبی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدرت نمایی گروه هتلداری جمیرا در ابوظبی (تور دبی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید