فدرر: خداحافظی من از تنیس به این زودی ها رخ نخواهد داد

به گزارش مجله لیست پیوند، فاتح 20 گرنداسلم مطالب مختلفی درباره رافائل نادال، نواک جوکوویچ و خداحافظی احتمالی اش از ورزش تنیس خاطرنشان کرد.

فدرر: خداحافظی من از تنیس به این زودی ها رخ نخواهد داد

به گزارش مجله لیست پیوند و به نقل از سایت تنیس آمریکا، راجر فدرر 38 ساله درباره رویارویی هایش با رافائل نادال و نواک جوکوویچ گفت: رافائل نادال خیلی زود پیشرفت کرد. ما در بهترین دوران مان با یکدیگر روبرو شدیم. برخی از بازی های ما تاریخی شدند. متاسفانه برخی از بدترین شکست های من نیز برابر نادال رقم خوردند. همچنین او با دست چپ بازی می کند و مرا مجبور می کرد تا موقعیت دیگری در بازی با او انتخاب کنم.

این تنیسور سوئیسی درباره نواک جوکوویچ صربستانی هم گفت: در گرنداسلم ها اغلب با نواک در نیمه نهایی روبرو می شدم و در فینال با نادال بازی می کردم. اکنون این شرایط به لطف این تنیسور صربستانی تغییر یافته است، البته رویارویی های من و نواک با رافائل نادال بیشتر مورد توجه هواداران تنیس در دنیا قرار گرفته است.

راجر فدرر درباره زمان خداحافظی اش گفت: می دانم که تنیسور ابدی نیستم و از سال 2009 میلادی که دخترم به دنیا آمد همیشه این پرسش برای خودم مطرح بوده است. بدنم علامت خوبی می دهد و از حمایت خانواده ام برخوردار هستم. آنها با من به همه جای دنیا سفر می کنند. زمانی که بدنم مرا متوقف کند و خانواده از حمایت من دست بردارد از ورزش حرفه ای تنیس کنار خواهم کشید. با این وجود فکر نمی کنم در آینده نزدیکی این اتفاق رخ دهد.

او در واکنش به احتمال حضورش در المپیک 2020 بیان کرد: المپیک رقابت متفاوتی است که فقط هر چهار سال یک بار انجام می شود. کننده کشورتان هستید و با دیگر ورزشکاران از سراسر دنیا آشنا می شوید. واقعاً اکنون نمی توانم درباره شرکت در المپیک 2020 تصمیمی بگیرم. باید ببینم چه می شود.

در رده بندی تنیسورهای برتر دنیا رافائل نادال، نواک جوکوویچ و راجر فدرر رتبه های اول تا سوم را در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 7

به "فدرر: خداحافظی من از تنیس به این زودی ها رخ نخواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدرر: خداحافظی من از تنیس به این زودی ها رخ نخواهد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید