علیپور: استعفای گل محمدی کذب است، اعتراض بازیکنان به حق است

به گزارش مجله لیست پیوند، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به اخبار مربوط به استعفای سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

علیپور: استعفای گل محمدی کذب است، اعتراض بازیکنان به حق است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، غلامعلی علیپور، رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی گفت: سال دیگر بازی های آسیایی داریم و به آن نزدیک هستیم. ورزشکاران تشنه مسابقه و تمرین هستند و همه اینها هزینه بر است. بر همین اساس طبیعی است که یکی از دغدغه های اصلی روسای فدراسیون ها، مسائل اقتصادی باشد.

وی اضافه نمود: سجادی به این مسئله واقف است، چون خودش در ورزش بوده و شرایط را دیده است. صحبت هایی با او داشته ام و دیده ام که در کوشش است تا منابع اقتصادی خوبی را آماده کند، چون می داند که مدال ها باارزش است. ان شاءالله جایگاهی که بدست می آید، جایگاه باارزشی خواهد بود. او تکاپوی زیادی می نماید.امیدوارم که به نتیجه برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره شرایط پرسپولیس و صحبت های مطرح شده از جانب گل محمدی گفت: من یک ساعت قبل در رسانه ها این موضوع را دیدم. حتی دیدم که یک رسانه نوشته که هیئت مدیره جلسه گذاشته و استعفا را دیده است که همه اینها کذب است. ما نه جلسه ای داشتیم و نه چیزی.کادر فنی کارش را انجام می دهد. بازیکنان هم حرف درستی می زنند، آنها زحمت کشیده و کار نموده اند و حقوقشان را می خواهند. از طرف دیگر نیز باشگاه به طور مرتب درگیر مسائلی است که سال های گذشته رقم خورده است. این مسائل یک شبه و یک روزه درست نمی گردد و برای چندین سال است.

وی تاکید نمود: حرف بچه ها حرف درستی است. آنها زحمت کشیده اند و خوب کار نموده اند و از جانشان مایه می گذارند و باید به موقع نیز حقوقشان را بگیرند. آخرین اطلاعاتی که دارم، این است که درویش در حال رایزنی است و ما نیز با او در تماس هستیم که زودتر بتواند امکانات پولی را آماده کند. باشگاه اسپانسر دارد و باید با هم بنشینند که این کار چند بار اجرا شده است که انشاالله به نتیجه برسند و اسپانسر هم به تعهداتش عمل کند. به هر حال اعتراض بازیکنان بجاست و حقشان است و باشگاه متعهد است که این کار را انجام بدهد.

علیپور درباره اینکه چقدر احتمال می دهد این مسئله تا بهمن ماه اتفاق بیفتد و باشگاه در فرابورس عرضه گردد، گفت: در چند وقت اخیر و در رسانه های گروهی روی این موضوع بحث می گردد. امیدوارم که این اتفاق بیفتد. ما باید مدلی را جلو برویم که که جهان با آن مدل باشگاه داری می نماید. در جهان حرف اول را باشگاه می زند. در واقع اساس کار ورزش در جهان روی باشگاه است. ما هم باید روی این ریل بیفتیم و باشگاه را به هم عنوان پایه و اصل بدانیم. با فرمولی که سازمان خصوصی سازی می داند، باید تغییر کند. ما نمی توانیم الان تصمیمی برایشان بگیریم. کار در آنجاست و آنها باید یک فرمولی پیدا نمایند که باشگاه را بتوانند خصوصی سازی نمایند تا هم باشگاه بتواند در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و از این روزمرگی هم جدا گردد.

وی درباره حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا و صحبت های اخیر ذوالفقارنسب گفت: به هر حال یک خوشبینی هست. ما و طرفداران تا لحظه آخر دوست داریم که این اتفاق برگردد و نظر کنفدراسیون آسیا عوض گردد، ولی من فکر می کنم نظرشان قطعی است و ما را حذف نموده اند. پیگیری موضوع در سایر جاها مثل CAS زمان بر است. فکر می کنم باید این اتفاق را مدیریت کنیم و حداقل این مسائل برای سال آینده تکرار نگردد.

علیپور درباره پست های متعددی که ذوالفقارنسب دارد، مطرح نمود: او یک چهره شناخته شده و معتبر و بازیکن ملی و دانشگاهی است. حضور او در هر جایی امیدبخش است، یعنی می تواند یاری کند و امور را بهتر پیش ببرد. من نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم خود من هم که اینجا هستم، یک مجمع داریم و مجمع تصمیم می گیرد و هر ساعتی هم که اراده نمایند، می توانند مرا خارج نمایند و فرد دیگری را وارد نمایند. مهم اینجاست که ما اثر مثبت بگذاریم و بتوانیم به سمت جلو که می رویم، حداقل که به گذشته نگاه کنیم، بگوییم که یک قدم مثبت برداشته ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1346

به "علیپور: استعفای گل محمدی کذب است، اعتراض بازیکنان به حق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: استعفای گل محمدی کذب است، اعتراض بازیکنان به حق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید