زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم

به گزارش مجله لیست پیوند، زن 45 ساله که ده ها میلیون تومان سرمایه اش را به مرد رمال داده بود تا از دهن بینی شوهرش جلوگیری کند، درباره سرگذشت تاسف بار خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد مشهد توضیحاتی ارائه داد.

زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش، از روزی که فهمیدم در دام یک شیاد حیله گر گرفتار شده ام و همه پس انداز و سرمایه ام را بر باد داده ام، عذاب وجدان رهایم نمی نماید چرا که پول های زحمت کشی خودم و شوهر کارگرم را به مردی دادم که قرار بود گرهی از مسائل خانوادگی من بگشاید اما...

زن 45 ساله که ده ها میلیون تومان سرمایه اش را به مرد رمال داده بود تا از دهن بینی شوهرش جلوگیری کند، درباره سرگذشت تاسف بار خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: وارد بیستمین بهار زندگی ام شده بودم که به خواستگاری رسول پاسخ مثبت دادم. او شاگرد گچ کار بود و با زحمت نان حلال به دست می آورد.

همسرم تا مقطع هدایت تحصیل نموده بود و خانواده اش نیز شرایط مالی مناسبی نداشتند. خلاصه زندگی من و رسول در حالی زیر یک سقف شروع شد که من هم تصمیم گرفتم شغلی برای خودم دست و پا کنم تا یاری خرج خانواده باشم. همسرم اگرچه دیگر خودش استادکار شده بود، اما باز هم درآمدش کفاف هزینه های زندگی را نمی داد.

بالاخره با یاری یکی از آشنایانم دوره بهیاری را گذراندم و سپس به عنوان یاری بهیار در یکی از مراکز درمانی مشهد استخدام شدم. از آن روز به بعد شرایط زندگی ما تغییر کرد و دو نفری برای آینده و سعادت و خوشبختی دو فرزندمان کوشش می کردیم. با آن که از زندگی ام راضی بودم و روز های خوبی را می گذراندم، اما ماجرای دهن بینی های شوهرم از همان روز های شروعین زندگی مشترک آزارم می داد. رسول فقط گوش به فرمان خانواده اش بود و تنها حرف های آن ها را می پذیرفت و بدون، چون و چرا اطاعت می کرد.

رفتار های همسرم به گونه ای بود که هیچ وقت به خواسته ها و نظرات من اهمیتی نمی داد و برای کم ارزش ترین امور زندگی نیز با پدر و مادرش مشورت می کرد و در نهایت همان کاری را انجام می داد که مادرش از او خواسته بود. من هم از این رفتار های همسرم در حالی ناراحت بودم که کاری از دستم ساخته نبود.

شوهرم دهن بین بود و هیچ گاه درباره موضوعی که پدر و مادرش مطرح می کردند، از خود اراده ای نداشت و بدون اندیشیدن به نتیجه آن، خواسته های خانواده اش را انجام می داد. من هم که از این شرایط در رنج بودم حدود سه سال قبل روزی با یکی از همکارانم به درد دل پرداختم و ماجرای دهن بینی های شوهرم را برایش بازگو کردم. آن روز نسترن وقتی مشکل زندگی مرا فهمید پیشنهاد داد برای حل آن نزد یک رمال حرفه ای بروم. همکارم خیلی از آن مرد رمال تعریف و تمجید می کرد به گونه ای که می تواند آینده را به راحتی پیش بینی کند. او طوری از کرامات آن مرد رمال سخن گفت که ناخودآگاه برای دیدنش ترغیب شدم. نشانی منزل مرد رمال را از او گرفتم و صبح روز بعد نزدش رفتم. مرد رمال وقتی در جریان مشکل من نهاده شد به گونه ای روح و روانم را با حرف هایش تسخیر کرد که دیگر او را ناجی زندگی ام می دانستم.

مرد رمال با ایجاد سوءظن در وجودم، مرا به همسرم و خانواده اش بدبین کرد به طوری که احساس می کردم آن ها کوشش می نمایند زندگی شیرین مرا به نابودی بکشانند. او مرا از آینده می ترساند و چنین وانمود می کرد که شوهرم در نهایت مرا طلاق می دهد و با زن دیگری ازدواج می نماید! او مدعی بود برای برطرف این مشکل از زندگی ام باید گوسفندی را به دست او قربانی کنم تا بر استخوان های گوسفند قربانی طلسمی جاری کند. مرد رمال ابتدا دو میلیون و 500 هزار تومان برای خرید گوسفند و 800 هزار تومان برای نوشتن طلسم از من گرفت و ادعا کرد که باید در انتها کامل شدن ماه در آسمان، نزد او بروم تا زمینه های استحکام زندگی ام را فراهم کند و دهن بینی شوهرم را از بین ببرد. به همین دلیل مجبور بودم شیفت شب هم در مرکز درمانی کار کنم تا بتوانم هزینه های طلسم و جادوگری را بپردازم.

آن مرد در حالی هر بار حدود یک میلیون تومان از من پول می گرفت که ادعا می کرد بخت دخترم را نیز بسته اند و او برای ازدواجش با مشکل روبرو می گردد. من هم که ترسیده بودم فقط کوشش می کردم تا پول رمالی های او را تامین کنم و کار به جایی رسید که نه تنها وام گرفتم بلکه النگوی طلایم را نیز فروختم و به او دادم. با این حال، زمانی به خود آمدم که بیش از 40 میلیون تومان سرمایه ام را از دست داده بودم و در این مدت نه تنها گرهی از مسائلم باز نشده بود بلکه بر شدت اختلافات خانوادگی ام روز به روز افزوده می شد و ...

شایان ذکر است، همزمان با تشکیل پرونده قضایی در این باره تحقیقات نیرو های انتظامی با دستور سرگرد جواد بیگی (رئیس کلانتری سناباد) برای دستگیری مرد رمال شروع شد.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 111

به "زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن فریب خورده: مرد رمال زندگیم را نابود کرد؛ شبانه روز کار میکردم تا پول طلسم و جادو را تامین کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید