رئیس و مسئولان ووشو در پویش نذر خون شرکت کردند

به گزارش مجله لیست پیوند، به گزارش خبرنگاران به نقل از از روابط عمومی فدراسیون ووشو، صبح امروز چهارشنبه دوازدهم آذر 1399 و برای نجات جان بیماران امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو به همراه جمعی از مربیان و قهرمانان این رشته ورزشی به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند.

رئیس و مسئولان ووشو در پویش نذر خون شرکت کردند

امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو با تاکید بر اینکه اهدای خون یک کار نجات بخش و انسان محبت آمیز است، خاطر نشان کرد: ورزشکاران در هر صحنه ای که نیاز به یاری همنوعان بوده است، در صف اول بوده اند و مجموعه فدراسیون ووشو به همین دلیل، خود را متعهد به انجام این کار مهم و ضروری که نجات بخش جان بیماران است، می داند. این فدراسیون در بخش مسئولیت های اجتماعی خود، همیشه یک نگاه ویژه به مسئله اهدای خون داشته است.

حسین اوجاقی، اسطوره تاریخ ورزش ووشو و سرمربی فعلی تیم ملی نیز در حاشیه انجام اهدای خون برای نجات جان بیماران، گفت: سال هاست که اهدای خون را به عنوان یک کار ضروری و پر اهمیت در برنامه های خود دارم و این حرکت خانواده بزرگ ووشو نیز به همان روحیه پهلوانی در کنار تکالیف قهرمانی یک ورزشکار ربط دارد که سعی کردیم برای افزایش احساسات و عواطف انسانی قهرمانان ووشو، تدارک این برنامه انسان محبت آمیز را در دستور کار قرار بدهیم.

دکتر محمدرضا مهدی زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران نیز با تقدیر از حضور وفادارانه و متعهدانه مدیران و قهرمانان فدراسیون ووشو در مرکز اهدای خون وصال گفت: ورزشکاران به لحاظ موقعیت اجتماعی و اثرگذاری فرهنگی بر رفتارهای جامعه به ویژه جوانان، می توانند بهترین ترویج دهندگان فرهنگ اهدای خون باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 752

به "رئیس و مسئولان ووشو در پویش نذر خون شرکت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس و مسئولان ووشو در پویش نذر خون شرکت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید