بیک زاده: منیعی در استقلال ذخیره ام بود و به من حسادت می کرد، تهمت های او را پیگیری می کنم

به گزارش مجله لیست پیوند، منیعی فحش ناموسی به مرتضی کرمانی مقدم داد و من به خاطر این موضوع به سمت او رفتم تا با او برخورد کنم وگرنه شخصیتم در این حد نیست که بخواهم جوابش را بدهم.

بیک زاده: منیعی در استقلال ذخیره ام بود و به من حسادت می کرد، تهمت های او را پیگیری می کنم

مربی تیم فوتبال بادران گفت: منیعی در استقلال ذخیره ام بود و من در تیم ملی حضور داشتم، و از این بابت به من حسادت می کرد، خیلی کارها انجام می داد برای اینکه به ترکیب تیم برسد.

بیک زاده: منیعی در استقلال ذخیره ام بود و به من حسادت می کرد/ تهمت های او را پیگیری می کنم

هاشم بیک زاده در گفت وگو با فارس، در مورد صحبت های روز گذشته میثم منیعی سرمربی بادران درباره وی گفت: من او را اول بازی که سمت نیمکت ما آمد دیدم و دست دادم. بعد از آن هم در حاشیه هایی که رخ داد سمت او رفتم.

وی خاطرنشان کرد: منیعی به من تهمت زده است که اخبار را من منتقل می کردم، من او را واگذار می کنم به خدا و اگر قابل پیگیری باشد، پیگیری می کنم. او در استقلال ذخیره من بود و من در تیم ملی حضور داشتم، و از این بابت به من حسادت می کرد. خیلی کارها انجام می داد برای اینکه به ترکیب تیم برسد، همه من را می شناسند و او را هم می شناسند. خیلی چیزها از او می دانم که اگر بخواهم بازگو کنم سرش را باید پایین بیندازد و از فوتبال کنار برود.

مربی بادران در مورد اتفاق های بازی این تیم با گل ریحان خاطرنشان کرد: منیعی فحش ناموسی به مرتضی کرمانی مقدم داد و من به خاطر این موضوع به سمت او رفتم تا با او برخورد کنم وگرنه شخصیتم در این حد نیست که بخواهم جوابش را بدهم. وقتی همبازی بودیم خیلی کارها می کرد و خیلی آتوها از او دارم که نمی خواهم آنها را بازگو کنم. با این حرف ها و مصاحبه ها فقط می خواهد وجدان خودش را که عذاب می کشد آرام کند. او فقط دروغ گفته که من به سمت او رفته ام. او نمی تواند ذات خودش را تغییر دهد و همه این موضوع را می دانند. در ضمنً منیعی اصلا در حد کرمانی نیست که بخواهد در مورد او صحبت کند.

بیک زاده در رابطه با انجام تست برای مربیان و کادر فنی گفت: واقعاً کمیته اخلاق باید تست بگیرد تا ببیند چه کسی از شرایط عقلی سالم تری برخوردار است. منیعی کاری کرد که حتی بازیکنان گل ریحان بعد از بازی از ما عذرخواهی کردند و گفتند بی ادبی مربی ما را ببخشید. آنها حتی گفتند که مربی شان در تمرین و مسابقه معمولا شرایط خوبی ندارد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 514

به "بیک زاده: منیعی در استقلال ذخیره ام بود و به من حسادت می کرد، تهمت های او را پیگیری می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیک زاده: منیعی در استقلال ذخیره ام بود و به من حسادت می کرد، تهمت های او را پیگیری می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید