برقراری مجدد پروازهای هما به فرانسه و پاکستان

به گزارش مجله لیست پیوند، تهران (پانا) - هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما تا 8 آبان ماه امسال در روزهای دوشنبه هر هفته به کشور فرانسه و هر دو هفته یکبار به کشور پاکستان پرواز می نماید.

برقراری مجدد پروازهای هما به فرانسه و پاکستان

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی هما، براساس برنامه ریزی اجرا شده، پرواز روزهای دوشنبه از 7 تیرماه امسال (27 ژوئن سال 2021) شروع و تا 8 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

براساس برنامه پروازی، پرواز 733 روزهای دوشنبه، ساعت 17 و 55 دقیقه بامداد از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) پرواز و در ساعت 21 و 30 دقیقه وارد فرودگاه پاریس می گردد.

بازگشت این پرواز در همان روز در ساعت 23 (به وقت محلی) فرودگاه پاریس را ترک و در ساعت 7 و 15 دقیقه روزهای سه شنبه در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.

بعلاوه با برطرف تعلیق پرواز به مقصد کشور فرانسه و صدور مجوز ار سوی سازمان هواپیمایی کشوری، یک پرواز برای روز آدینه 4 تیرماه (25 ژوئن سال 2021) برنامه ریزی شده است.

این پرواز با شماره پرواز 733 در ساعت 3 و 20 دقیقه فرودگاه امام خمینی(ره) ترک و در ساعت 6 و 55 دقیقه (به وقت محلی) وارد فرودگاه شاردوگل می گردد.

این پرواز در همان روز در ساعت 8 و 25 دقیقه (به وقت محلی) فرودگاه پاریس را ترک و در ساعت 16 و 40 دقیقه در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین می نشیند.

برقراری پروازهای هما به پاکستان

بعلاوه با خروج کشور پاکستان از فهرست کشورهای پر خطر مرزی و صدور مجوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما به فرودگاه کراچی به صورت برنامه ای ادامه خواهد داشت.

در پی صدور مجوز برای ادامه پرواز هما به مقصد فرودگاه کراچی، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما، در برنامه تابستانی خود، زمان پروازهای هفتگی کراچی را به دو هفته یک بار تغییر داد که این تغییر تا 8 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

براساس برنامه ریزی اجرا شده، پرواز هما به مقصد فرودگاه کراچی در روز 3 تیرماه امسال (24 ژوئن) با شماره پرواز 812 در ساعت 8 و 30 دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می گردد.

بازگشت این پرواز در همان روز با پرواز شماره 813 در ساعت 13 و 20 دقیقه از فرودگاه کراچی پرواز و در ساعت 16 وارد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1083

به "برقراری مجدد پروازهای هما به فرانسه و پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری مجدد پروازهای هما به فرانسه و پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید