4 مدال برای وزنه برداران ایران، بیرالوند نقره گرفت، سلطانی برنز

به گزارش مجله لیست پیوند، در سرانجام رقابت دسته 69 کیلوگرم رده های سنی نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا، بیرالوند به دو مدال نقره دست یافت، سلطانی دو نشان برنز گرفت و دست زارعی از مدال کوتاه ماند.

4 مدال برای وزنه برداران ایران، بیرالوند نقره گرفت، سلطانی برنز

به گزارش مجله لیست پیوند و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، سومین روز مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، امروز(چهارشنبه4 مردادماه) رقابت دسته 69 کیلوگرم گروه A با حضور روح اله بیرالوند، حسین سلطانی و مصطفی زارعی 3 ملی پوش رده سنی نوجوان و جوان کشورمان در سالن ورزشی ارتش کشور نپال برگزار گردید. در نهایت روح اله بیرالوند در رده نوجوانان حرکت دوضرب و مجموع نقره گرفت، حسین سلطانی در حرکت دوضرب و مجموع برنزی شد.

5 شرکت کننده در رده سنی نوجوانان و 8 وزنه بردار در رده سنی جوانان در دسته 69 کیلوگرم به رقابت پرداختند.

ورزشکاران عربستان و ازبکستان در دو رده سنی برای تیم های خود در این وزن به روی تخته رفتند.

روح اله بیرالوند ملی پوش رده سنی نوجوانان کشورمان در حرکت یکضرب 125 کیلوگرم، در حرکت دوضرب 152 کیلوگرم و مجموع 277 کیلوگرم به دو مدال نقره حرکت دوضرب و مجموع دست پیدا کرد.

حسین سلطانی وزنه بردار رده سنی جوانان نیز در حرکت یکضرب پیروز به مهار وزنه 132 کیلوگرمی شد، در حرکت دوضرب وزنه 153 کیلویی بالای سر برد و در مجموع با ثبت وزنه 278 کیلوگرم به دو مدال برنز حرکت دوضرب و مجموع رسید.

مصطفی زارعی در حرکت یکضرب وزنه 130 کیلویی و در حرکت دوضرب وزنه 150 کیلویی را به نام خود ثبت کرد تا با مجموع 280 کیلوگرم دستش از مدال دور ماند.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 157

به "4 مدال برای وزنه برداران ایران، بیرالوند نقره گرفت، سلطانی برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 مدال برای وزنه برداران ایران، بیرالوند نقره گرفت، سلطانی برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید