کرونا خدمات درون پروازی را لغو می کند

به گزارش مجله لیست پیوند، هنگ کنگ ایرلاینز تحت تاثیر شیوع ویروس خطرناک و کشنده کرونا بسیاری از خدمات درون پروازی خود را لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده است.

کرونا خدمات درون پروازی را لغو می کند

به گزارش خبرنگاران، ایرلاین های متعددی در سراسر جهان به منظور جلوگیری از انتشار و شیوع بیشتر ویروس کرونا تصمیمات مختلفی را اتخاذ کرده و در این راستا اقداماتی را انجام می دهند که یکی از آنها شرکت هواپیمایی هنگ کنگ است. این ایرلاین به تازگی اعلام کرده است که به منظور جلوگیری از انتقال و انتشار ویروس کرونا به مسافران تا اطلاع ثانوی بسیاری از خدمات و سرویس های درون پروازی خود را لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده است.

این ایرلاین در تشریح لغو برخی از خدمات درون پروازی خود به مسافران به موارد زیر اشاره کرده است:

  • ممانعت از پخش بالش و پتو به مسافران
  • عدم توزیع مجلات درون پروازی به مسافران

یکی از مدیران ارشد این شرکت در خصوص این تصمیم خاطرنشان کرده است: به منظور حفاظت از سلامت جامعه ، رعایت بهدشات عمومی و جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس، اتخاذ چنین تصمیمی ضروری به نظر می رسد.

ویروس کرونا که در ابتدا از چین و کشورهای شرق آسیا شروع شد، هم اکنون بسیاری از کشورهای جهان را درگیر کرده و قربانیان بی شماری را نیز بر جای گذاشته است به گونه ای که در آخرین آمارهای منتشر شده ، تا به امروز دو هزار و 461 نفر در جهان بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته اند.

ایرلاین های سراسر جهان از همان روزهای شروعین شیوع این ویروس در چین، تمامی پروازهای خود به این کشور را لغو کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 203

به "کرونا خدمات درون پروازی را لغو می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا خدمات درون پروازی را لغو می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید