پایش 65 هزار نفر در عوارضی رشت - قزوین

به گزارش مجله لیست پیوند، فرمانده تیپ 116 شهید صفوی قزوین گفت: تیپ 116 زرهی قزوین برای مقابله با ویروس کرونا، 65 هزار نفر را در عوارضی رشت - قزوین پایش کرده است.

پایش 65 هزار نفر در عوارضی رشت - قزوین

سرهنگ بیژنوند فرمانده تیپ 116 شهید صفوی قزوین در گفتگو با خبرنگار از ، با اشاره به استقرار نیرو های این تیپ در استان گیلان گفت: تیپ 116 زرهی قزوین در مدت 7 روز استقرار خود در عوارضی رشت - قزوین برای مقابله با ویروس کرونا، 65 هزار مسافر را پایش و 15 هزار خودرو را ضدعفونی کرده است.

سرهنگ بیژنوند اضافه کرد: در این عوارضی دوربین های حرارتی نصب شده است و مسافران باید از خودرو ها پیاده و از جهت تعیین شده عبور کنند که اگر تب آن ها بالای 37 درجه باشد به اورژانس سیار هدایت و پایش می شوند.

او اضافه کرد: اگر این افراد مشکوک به کرونا باشند یا باید برای درمان به شهر خود بازگردند و یا در نقاهتگاهی که با 250 تخت در آنجا تعیین شده است، منتقل شوند.

فرمانده تیپ 116 شهید صفوی قزوین گفت: تیپ 316 همدان هم در جنوب استان گیلان در شهرستان منجیل، لوشان، و رودبار و تیپ 216 زنجان در منطقه غرب استان شهرستان های شفت، فومن و صومعه سرا مستقر هستند.

سرهنگ بیژنوند اضافه کرد: این امکانات نیز در این مناطق وجود دارد و مسافران پایش می شوند.

او اضافه کرد: همچنین 5 پایگاه از لشکر 16 زرهی قزوین با کادر درمانی در شهر رشت فعال است و مردم را پایش می کنند.

فرمانده تیپ 116 شهید صفوی قزوین در ادامه ضدعفونی کردن اماکن عمومی و معابر شهر رشت را از دیگر فعالیت های این تیپ بیان نمود .

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 288

به "پایش 65 هزار نفر در عوارضی رشت - قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایش 65 هزار نفر در عوارضی رشت - قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید