سرانجام کار کشتی آزاد ایران با 5 مدال

به گزارش مجله لیست پیوند، در روز دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا تیم ملی ایران با مدال نقره علیرضا کریمی در 86 کیلو و برنز یاسین رضایی در 61 کیلوگرم کارش را تمام کرد تا باتوجه به طلای رحمان عموزاد در 65 کیلوگرم و دو برنز امیرحسین کاووسی و مجتبی گلیج در 79 و 97 کیلوگرم، در مجموع با یک طلا، یک نقره و سه برنز به کار خود پایان دهد.

سرانجام کار کشتی آزاد ایران با 5 مدال

با شکست عجیب معصومی مقابل حریف چینی، شانس اول طلای سنگین وزن کشتی آزاد برنز هم نگرفت تا تیم ایران با بدترین نتیجه ممکن به کار خود در قهرمانی آسیا پایان دهد.

به گزارش تسنیم؛ بعد از ناکامی علیرضا کریمی در فینال وزن 86 کیلوگرم، امیررضا معصومی در مبارزه رده بندی سنگین وزن مقابل بوهردون چینی نهاده شد.

قهرمان نوجوانان، جوانان و امیدهای دنیا که پیش از این 10 بر صفر ضیاموحامت صفراف از ترکمنستان را شکست داده و در نیمه نهایی 8-6 مغلوب لخاگواگرل مونختور دارنده مدال نقره و برنز دنیا از مغولستان شده بود، در مصاف با کشتی گیر چینی در حالی که برای بردن 10 بر صفر روی تشک آمده و 4 امتیاز هم گرفته بود، در یک غافلگیری مقابل حریف ضربه فنی شد تا روزهای بد شاگردان درستکار در قزاقستان تکمیل گردد.

به این ترتیب در روز دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا تیم ملی ایران با مدال نقره علیرضا کریمی در 86 کیلو و برنز یاسین رضایی در 61 کیلوگرم کارش را تمام کرد تا باتوجه به طلای رحمان عموزاد در 65 کیلوگرم و دو برنز امیرحسین کاووسی و مجتبی گلیج در 79 و 97 کیلوگرم، در مجموع با یک طلا، یک نقره و سه برنز به کار خود پایان دهد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 فروردین 1402 بروزرسانی: 25 فروردین 1402 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1612

به "سرانجام کار کشتی آزاد ایران با 5 مدال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام کار کشتی آزاد ایران با 5 مدال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید