پاسخ کیهان به یک سوال:با اینکه چینی ها به قطعنامه های ضدایرانی رای داده اند،چرا باید با آنها توافقنامه امضا کنیم؟

به گزارش مجله لیست پیوند، کیهان در باره توافق25ساله ایران و چین نوشت: عده ای از منتقدان دلسوز ممکن است بگویند، کشورهایی مثل چین یا مثلا روسیه قابل اعتماد نیستند و مثلا، گاهی به قطعنامه هایی که علیه ایران و در سازمان ملل تهیه شده، رای منفی نداده اند.

پاسخ کیهان به یک سوال:با اینکه چینی ها به قطعنامه های ضدایرانی رای داده اند،چرا باید با آنها توافقنامه امضا کنیم؟

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

باید گفت، روسیه یا چین اگر بر اساس همان منطق سود و زیان، درچند جا با سازمان ملل علیه کشورمان همراهی نموده اند، در موارد دیگری، مخصوصاً طی سال های اخیر با ما علیه آمریکا همراهی نموده اند و این یعنی، این کشور صددرصد غیرقابل اعتماد نیست. ضمن اینکه، این دو در آن چند جا، برگه ای را امضاء نموده اند که، آمریکا آن را علیه کشورمان تهیه نموده است! یعنی پرچمدار و کارگردان بازی دشمنی با ایران، آمریکا و آن چند کشور اروپایی بوده اند. حال کدام یک از این کشورها قابل اعتمادترند؟! به روسیه و چین و هیچ کشور دیگری اعتماد صد در صدی نداریم همانطور که به هیچ کشوری نباید چنین اعتمادی داشت؛ اما تجربه سیاه برجام و دشمنی 4 دهه ای آمریکا و دوستانش به ما می گوید، باید به آمریکا و آن چند کشور اروپایی صددرصد بی اعتماد بود.

17302

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 499

به "پاسخ کیهان به یک سوال:با اینکه چینی ها به قطعنامه های ضدایرانی رای داده اند،چرا باید با آنها توافقنامه امضا کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ کیهان به یک سوال:با اینکه چینی ها به قطعنامه های ضدایرانی رای داده اند،چرا باید با آنها توافقنامه امضا کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید