فرزاد حاتمی: مددی گفت برو از استقلال شکایت کن خبرنگاران

به گزارش مجله لیست پیوند، مهاجم اسبق استقلال گفت: وقتی به باشگاه اسقلال رفتم مددی در این باشگاه نبود اما گفت اشکال ندارد برو از استقلال شکایت کن.

فرزاد حاتمی: مددی گفت برو از استقلال شکایت کن خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرزاد حاتمی درباره آخرین شرایط پیگیری مطالبات خود از باشگاه استقلال گفت: از سال 91 صد میلیون تومان طلب من از باشگاه استقلال باقی مانده است. یک سال در این تیم بودم که 15 گل به ثمر رساندم. قهرمان شدیم و در لیگ قهرمانان هم بالا آمدیم. به حرمت طرفداران در آن موقع از استقلال و پرسپولیس شکایت نکردم، اما یکی دو سال شکایت کردم که پرسپولیس با من تسویه کرد، اما استقلال این کار را انجام نداد.

وی اضافه نمود: ترجمه شکایت خود را به مددی نشان دادم. البته قبل از آن بحث شکایت خود را به نورشرق گفتم که به من گفت به مددی نشان بده که این کار را انجام دادم تا بی حرمتی نگردد. به مددی هم گفتم طلب مرا بدهید تا بحث به خارج از کشور نرود، اما نمی دانم چگونه بگویم مسئولیت پذیری آقایان صفر است. مددی گفت برو پول نداریم. قطعا به AFC شکایت می کنم.

مهاجم تیم پیکان توضیح داد: اکنون جلوی جابجایی استقلال را گرفته اند، اما متاسفانه با لابی بازی این موضوع حل می گردد. 300 میلیون هم از پارس جنوبی طلب دارم و باید کسی جلوی بی قانونی بایستد. عزیزی خادم هم آمده است. نورشرق نمی تواند یک تنه جلوی باشگاه ها بایستد و یک مقام بالاتر از وی زنگ می زند تا اجازه جابجایی را بدهد.

حاتمی ادامه داد: بی قانونی همه جا را گرفته و باید عزیزی خادم به آن مسائل رسیدگی کند. 9 سال است طلب من بازیکن از یک تیم مانده است. در آن موقع می توانستم کاری با پولم انجام بدهم، اما اکنون نمی توانم یک دوچرخه بخرم.

وی درباره درخواست خود از تیم جدید مدیریتی فدراسیون فوتبال با توجه به فعالیت تیم های بدهکار در جابجایی گفت: رای من علیه باشگاه استقلال دو سال قبل و در تاریخ 13 شهریور 98 صادر شده است. چگونه با وجود طلب من مجوز حرفه ای باشگاه استقلال صادر شده است؟ من این موضوع را پیوست نموده و به AFC می فرستم تا معین گردد چگونه با وجود طلبم برای استقلال مجوز حرفه ای صادر می گردد؟

مهاجم اسبق استقلال ادامه داد: باشگاه ها به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فشار می آورند. تیم ها دولتی هستند و اگر خصوصی باشند کسی نمی تواند برای جابجاییشان به نورشرق فشار بیارود. 200 میلیون هم از سال 93 و زمانیکه با پرسپولیس نایب قهرمان شدیم طلب داشتم که شکوری و سمیعی بخشی از آن را پرداخت کردند و به توافق رسیدیم. دوست نداشتم برای طلب خود داخل باشگاه استقلال بروم، اما 10 سال گذشته است. مددی خودش در باشگاه نبود، اما گفتند هیچ اشکالی ندارد. برو شکایت کن.

حاتمی اضافه نمود: انگار نه انگار به عنوان مدیرعامل استقلال باید به این موضوع رسیدگی کند. اگر فوتبالی ها را بالای سر کار می آوردند این بلا سر ما نمی آمد و فدراسیون درست عمل می کرد، اما متاسفانه هر زمان با لابی گری کار استقلال و پرسپولیس درست می گردد. 300 میلیون علیه پارس جنوبی رای دارم، اما رضائیان مدیرعامل این باشگاه عضو هیات رئیسه فدراسیون است. اطمینان دارم اجازه نمی دهم کارم را در فدراسیون انجام بدهم.

وی ادامه داد: این باشگاه به دلیل طلب من از جابجایی محروم است. مطمئن باشید همین نیم فصل بازیکن می گیرد، اما نگیرد هم در خرداد بازیکن جذب می نماید، اما رای من به دلیل بی قانونی همچنان باقی ماند. از 16 سالگی ام تا اکنون که حدود 40 سالم است این بی قانونی وجود دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 926

به "فرزاد حاتمی: مددی گفت برو از استقلال شکایت کن خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزاد حاتمی: مددی گفت برو از استقلال شکایت کن خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید