شاهرخی: من همواره هوادار نظم و انضباط هستم؛ تصمیم اسکوچیچ درست بود، باید شخصیتِ تیم ملی حفظ گردد

به گزارش مجله لیست پیوند، سرپرست و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، تصمیم دراگان اسکوچیچ برای خط زدن مهدی طارمی از تیم ملی درست بوده است.

شاهرخی: من همواره هوادار نظم و انضباط هستم؛ تصمیم اسکوچیچ درست بود، باید شخصیتِ تیم ملی حفظ گردد

همایون شاهرخی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی و اختلافی که این بازیکن با دراگان اسکوچیچ پیدا نموده است، گفت: من در این زمینه به صورت کلی صحبت می کنم و باید بگویم که همواره هوادار نظم و انضباط بوده ام. اگر سرمربی شأن خود را در نظر بگیرد و همواره به نظم و انضباط اهمیت بدهد، بدون شک موفقیت هایش ادامه دار خواهد بود، ولی اگر بخواهد به حرف های دیگران توجه کند و تحت تأثیر قرار بگیرد، قطعاً موفقیتی به دست نمی آورد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: وقتی ما یک نفر را به عنوان سرمربی در تیم ملی انتخاب می کنیم بدون شک باید به او اطمینان و اعتماد داشته باشیم و مسئله مهم باید این باشد که شخصیتِ تیم ملی حفظ گردد. من هم زمانی که مربیگری می کردم اگر بازیکنی پایش را از گلیمش درازتر می کرد مطمئناً آن بازیکن را کنار می گذاشتم.

سرپرست پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان بعلاوه توضیح داد: اعتقاد دارم که نظم و انضباط همواره باید سرلوحه کار باشد. من هوادار نظم هستم و به همین علت اعتقاد دارم که تصمیم سرمربی تیم ملی در عدم دعوت از مهدی طارمی درست بود و من از این تصمیم دفاع می کنم.

شاهرخی در پاسخ به این پرسش که آیا نبود طارمی از لحاظ فنی به ضرر تیم ملی تمام نخواهد شد؟، گفت: وقتی همه چیز در قالب یک کارگروهی و به صورت منظم پیش برود هیچ خللی به وجود نمی آید. باز هم تأکید می کنم که نظم و انضباط از هر چیز دیگری مهمتر است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: من امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان با درایت کادر فنی، همت بازیکنان و حمایت وزارت ورزش و فدراسیون به جام جهانی راه پیدا کند و ما در این تورنمنت مهم نتایج درخشانی بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1269

به "شاهرخی: من همواره هوادار نظم و انضباط هستم؛ تصمیم اسکوچیچ درست بود، باید شخصیتِ تیم ملی حفظ گردد" امتیاز دهید

2 کاربر به "شاهرخی: من همواره هوادار نظم و انضباط هستم؛ تصمیم اسکوچیچ درست بود، باید شخصیتِ تیم ملی حفظ گردد" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرخی: من همواره هوادار نظم و انضباط هستم؛ تصمیم اسکوچیچ درست بود، باید شخصیتِ تیم ملی حفظ گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید