سرمایه گذاری سپ در عظیم ترین شرکت نرم افزار فروشگاهی

به گزارش مجله لیست پیوند، شرکت پرداخت الکترونیک سامان در راستای فعالیت های شرکت و به منظور توسعه خدمات الکترونیکی خود در یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری صنعت خرده فروشی سرمایه گذاری کرد.

سرمایه گذاری سپ در عظیم ترین شرکت نرم افزار فروشگاهی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، این شرکت پس از آنالیز های دقیق و شناسایی نیازهای بازار و برای تکمیل و توسعه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک 51درصد از سهم الشرکه شرکت نرم افزاری کیان نور رایانه را خریداری کرد.

کوشش سپ برای گسترش خدمات جدید، نوآوری در صنعت پرداخت و همچنین جذب نیروهای خلاق، جوان و کارآمد ایرانی برای پیشبرد اهداف حوزه پرداخت الکترونیک نام آن را در این بازار شناخته شده نموده و حالا توانسته با همکاری دو جانبه با شرکت نرم افزاری کیان، نقش خود را در صنعت خرده فروشی نیز تثبیت کند.

شرکت نرم افزاری کیان نور رایانه در همه این سالها با بهره گیری از نیروی متخصص ایرانی ارایه کننده آخرین دستارودهای تکنولوژی و نرم افزاری در صنعت خرده فروشی بوده و توانسته بازار نرم افزارهای فروشگاهی فروشگاه های زنجیره ای را با حضور خود بی رقیب کند و به طور انحصاری بهترین و کارآمدترین نرم افزارهای فروشگاهی را به بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای کشور ارایه کند.

هم اکنون کارشناسان بر این عقیده هستند که با شراکت مهم و تاثیرگذار پرداخت الکترونیک سامان و کیان نور رایانه تحول بزرگی در صنعت خرده فروشی اتفاق می افتد و مشتری های کلان با اطمینان بیشتری استفاده خود از خدمات پرداخت را گسترش می دهند و مشتری های خرده فروش و کوچک تر هم با اطمینان از سابقه سپ به راحتی به استفاده از نرم افزارهای تخصصی کیان روی می آورند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 714

به "سرمایه گذاری سپ در عظیم ترین شرکت نرم افزار فروشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری سپ در عظیم ترین شرکت نرم افزار فروشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید