رونمایی از نخستین اتوبوس 2 طبقه برقی گردشگری شمال کشور در گرگان

به گزارش مجله لیست پیوند، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، رونمایی از نخستین اتوبوس 2 طبقه برقی گردشگری شمال کشور در گرگان صورت می گیرد.

رونمایی از نخستین اتوبوس 2 طبقه برقی گردشگری شمال کشور در گرگان

علی اکبر بصیرنیا در بازدید از شهر تاریخی استرآباد (گرگان) با تشریح ظرفیت های مرکز استان گلستان گفت: گرگان دارای ظرفیت های گردشگری زیادی است که میتوان به بافت تاریخی این شهر به عنوان یکی از سه بافت تاریخی ارزشمند در کشور که شامل خانه ها، تکایا، مدارس و مساجد تاریخی بوده و بعلاوه جاذبه های طبیعی از جمله پارک جنگلی النگدره و ناهارخوران اشاره نمود.

رئیس کمیسیون گردشگری، سرمایه گذاری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه یکی از برنامه های مدیریت شهری گرگان در امسال اجرای طرح پنجشنبه های گردشگری است، اضافه نمود: در این طرح بنا داریم زمینه بازدید شهروندان، گردشگران و سرمایه گذاران را از ظرفیت های گردشگری و فرصت هایی که در زمینه سرمایه گذاری در این حوزه وجود دارد، فراهم کنیم.

او با اشاره به اینکه نخستین اتوبوس گردشگری شمال کشور نیز بزودی در شهر گرگان رونمایی می گردد، اظهار داشت: این اتوبوس نخستین اتوبوس سانروف دار برقی در ایران بوده که بالغ بر 40 میلیارد ریال اعتبار برای آن هزینه شده است.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان با تأکید بر اینکه این اتوبوس 2 طبقه بوده و در طبقه دوم آن فضایی برای پذیرایی پیش بینی شده و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی است، توضیح داد: اتوبوس مذکور در محورهای گردشگری شهر گرگان از جمله محدوده بافت تاریخی، بلوار ناهارخوران و مشابه آنها فعالیت خواهد نمود.

منبع: همگردی
انتشار: 9 خرداد 1403 بروزرسانی: 9 خرداد 1403 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1689

به "رونمایی از نخستین اتوبوس 2 طبقه برقی گردشگری شمال کشور در گرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از نخستین اتوبوس 2 طبقه برقی گردشگری شمال کشور در گرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید