دو شرط عجیب استقلال در پیش نویس قرارداد گابریله پین

به گزارش مجله لیست پیوند، در پیش نویس قرارداد گابریله پین با استقلال 2 شرط وجود دارد که باعث شده مشاور ایتالیایی آبی ها آن را امضا نکند.

دو شرط عجیب استقلال در پیش نویس قرارداد گابریله پین

فرهاد مجیدی در آخرین مصاحبه خود علیه مدیریت باشگاه استقلال صحبت های عجیبی را عنوان نمود و مدعی شد در قراردادی که برای پین ارسال شده بندی وجود دارد که او نمی تواند بابت پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کند.

مددی اما در جواب مصاحبه مجیدی گفته بود در ارسال پیش قرارداد گابریله پین از وکلای با تجربه استفاده نموده ولی حالا پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد در پیش نویس قرارداد مربی ایتالیایی شروط عجیب دیگری هم وجود دارد، مثل اینکه مربی حتی یک سال بعد از اتمام قراداد هم نمی تواند علیه مدیریت باشگاه استقلال مصاحبه کند و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی استقلال می تواند به دادگاه CAS شکایت و ادعای خسارت کند.

این موضوع اگرچه غیر حرفه ای نیست اما به نظر می رسد علت گنجاندن چنین بندی این است مدیران استقلال به خوبی می دانند نمی توانند سر موعد مقرر قرارداد پین را پرداخت نمایند و به همین علت هم می خواهند هرطور که شده از تنش های احتمالی جلوگیری نمایند.

شنیدیم در پیش نویس قرارداد پین بند دیگری وجود دارد که در آن آمده استقلال می تواند هر زمان که خواست قرارداد او را در میانه راه فسخ کند، بدون اینکه این مربی ایتالیایی حق شکایت داشته باشد و باشگاه مجبور به پرداخت خسارت بشود.

این موضوعی است که فرهاد مجیدی را به شدت عصبانی نموده و سرمربی استقلال معتقد است احمد مددی این قرارداد را طوری تنظیم نموده گابریله پین حاضر نشود به ایران بیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1082

به "دو شرط عجیب استقلال در پیش نویس قرارداد گابریله پین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو شرط عجیب استقلال در پیش نویس قرارداد گابریله پین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید