استقلال با استراماچونی قهرمان آسیا می شد، نمی گذارند تیم نفس بکشد

به گزارش مجله لیست پیوند، سهراب بختیاری زاده در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: نمی خواهم مثل خیلی ها احساسی صحبت کنم و حرف هایی را تکرار کنم که مدت زیادی است شنیده می گردد. اما واقعیت این است جریانی در ورزش و فوتبال کشور حاکم است که نمی خواهد موفقیت استقلال را ببیند و این موضوع برای من به اثبات رسیده است.

استقلال با استراماچونی قهرمان آسیا می شد، نمی گذارند تیم نفس بکشد

وی اضافه نمود: این جریان که بسیار قوی است طوری برنامه ریزی می نماید که همواره در مقاطع مختلف زمانی بحران هایی پیرامون این تیم را بگیرد و برای آن ایجاد حاشیه کند. مثل همین بدهی هایی که مربوط به بویان و شفر است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: واضح ترین مثال به زمان رفتن استراماچونی باز می شود. درست وقتی تیم با این سرمربی به صدر جدول رسید آن جریان دست به کار شد تا استرا از ایران برود. من یقین داشتم اگر این مربی ایتالیایی را فراری نمی دادند، با استقلال قهرمان آسیا می شد. اما متأسفانه نگذاشتند.

بختیاری زاده در مورد از سرگیری دوباره لیگ برتر گفت: این اتفاق دیر یا زود باید رخ می داد. فوتبال هم مثل همه مشاغل دیگر باید به بودن کنار کرونا را یاد بگیرد و بتواند با این ویروس کنار بیاید. اما باید این را هم در نظر داشت که تمهیدات لازم را هم برای سلامتی بازیکنان و سایر اعضای تیم ها در نظر بگیرند.

مدافع پیشین آبی ها در مورد کری خوانی برخی از بازیکنان و مربیان دیگر تیم ها قبل از آغاز دوباره مسابقات گفت: این کار حرفه ای نیست و زیبایی فوتبال هم به همین غیر قابل پیش بینی بودن آن است. آنهایی که به فاصله 10 هفته مانده به انتها مسابقات کُری می خوانند و خودشان را قهرمان می دانند تعیین است خیلی از فوتبال سر در نمی آورند.

وی در ادامه بیان داشت: بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال تا جایی که روی کاغذ شانس قهرمانی دارند باید برای دست یافتن به آن کوشش نمایند. 4 ماه تعطیلی باعث شده تا خیلی تیم ها شرایط قبل از تعطیلات شأن را نداشته باشند و این می تواند شانس همه تیم های بالای جدول را برای قهرمانی افزایش دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 486

به "استقلال با استراماچونی قهرمان آسیا می شد، نمی گذارند تیم نفس بکشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با استراماچونی قهرمان آسیا می شد، نمی گذارند تیم نفس بکشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید