تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد

به گزارش مجله لیست پیوند، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با توجه به بهتر شدن شرایط شیوع کرونا در انگلستان و لندن، برنامه داریم پروازهای لندن را معین تکلیف کنیم و در آینده نه چندان دور تعلیق پروازهای لندن برداشته خواهد شد.

تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن ذیبخش در گفتگو با فارس درباره شرایط پروازهای لندن گفت: پروازهای لندن فعلاً تا یک می برابر با 11 اردیبهشت 1400 تعلیق شده است که این تعلیق به دلیل شیوع شدید کرونا در کشور انگلیس بود.

تعلیق پروازهای لندن به زودی برداشته می شود

وی افزود: با توجه به آنکه شرایط انگلستان و لندن از نظر کرونا از شرایط بحران خارج شده است، برنامه داریم پروازهای لندن را تعیین تکلیف کنیم و در آینده نه چندان دور تعلیق پروازهای لندن برداشته خواهد شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: شرایط انگلستان از نظر کرونا امروز چندان بحرانی نیست و حتی مدارس این کشور باز شده است و قاعدتاً برای برقراری مجدد پروازهای لندن، مشکل خاصی نباید وجود داشته باشد.

ذیبخش افزود: در صفحه شخصی اینجانب، بسیاری از ایرانیان مقیم لندن بابت تعلیق پروازهای انگلستان مراتب اعتراض را اعلام کرده اند و حتی بسیاری از آنها اعلام کردند که برای مدت زمان تعیینی به لندن آمده اند و امروز چون ایران پرواز لندن ندارد پشت درهای سفارتخانه خوابیده اند.

وی گفت: سازمان هواپیمایی کشوری همه تمام تلاش خود را انجام می دهد تا مشکل تعلیق پروازهای لندن رفع شود، اما تصمیم نهایی با ستاد ملی مقابله با کرونا است.

پیش فروش بلیت پرواز های لندن برای تاریخ 16 اردیبهشت به بعد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در این راستا شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران فروش بلیت پروازهای لندن را از تاریخ 6 می به بعد (16 اردیبهشت 1400) انجام می دهد.

صدور ویزای عراق با مجوز وزارت کشور عراق

ذیبخش درباره دلیل تعلیق پروازهای عراق گفت: شرایط کرونا در کشور عراق چندان مناسب نیست، با این حال کشور عراق هم تأکید کرده است که برای صدور ویزا باید حتماً وزارت کشور عراق موضوع را تأیید کند و متقاضیان با مراجعه به سفارت عراق به وزارت کشور عراق ارجاع داده می شوند.

وی افزود: در حال حاضر در پروازهای بین عراق و ایران فقط اتباع دو طرف پذیرفته می شوند و یا اینکه صدور بلیت و ویزا برای دیپلمات ها و مأموریت های اداری صادر می شود.

تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا در دنیا، تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد که در این باره می توان به کشورهایی نظیر عراق، انگلیس، آفریقای جنوبی، برزیل و غیره اشاره کرد.

پرواز های ترکیه محدود شد اما برقرار است

ذیبخش درباره شرایط پروازهای ترکیه گفت: پروازها به کشور ترکیه برقرار است، اما تعداد پروازها تا اندازه ای محدود شده است.

وی اظهار کرد: طبق تصمیم دولت تورهای پروازی به ترکیه لغو شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 966

به "تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق پروازها به 33 کشور ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید