تصمیمی که باعث جمع آوری کارت خوان ها از جایگاه های سوخت می گردد

به گزارش مجله لیست پیوند، رییس هیات مدیره انجمن سی ان جی کشور گفت: تصمیم شورای پول و اعتبار در رابطه با دریافت کارمزد از کارت خوان ها موجب جمع آوری کارت خوان ها در جایگاه های سوخت خواهد شد.

تصمیمی که باعث جمع آوری کارت خوان ها از جایگاه های سوخت می گردد

به گزارش خبرنگاران، محسن جوهری اظهار کرد: جایگاه های سی ان جی به علت عدم دریافت کارمزد منصفانه قادر به پرداخت هزینه ها نیستند و متاسفانه توجهی به شرایط مالی جایگاه داران نمی گردد.

وی با بیان اینکه در امسال در شرایطی که کاهش مقدار فروش جایگاه ها در مقایسه با سال قبل موجب کاهش عایدی جایگاه ها شده و تا به امروز هیچگونه افزایشی در کارمزد جایگاه ها تصویب نشده است، مدعی شد: تصمیم اخیر در افزایش حدود 60 درصدی هزینه برق جایگاه های سی ان جی موجب بدتر شدن شرایط مالی جایگاه ها شده و این تصمیم تازه برای دریافت کارمزد از تراکنش های کارتی نیز موجب افزایش هزینه جایگاه داران بین 4 تا 12 میلیون در ماه خواهد شد.

به گفته رییس هیات مدیره انجمن سی ان جی کشور، این انجمن از شورای پول و اعتبار تقاضا دارد تا جایگاه های سوخت را از این تصمیم مستثنی کند؛ در غیر اینصورت با توجه به مخالفت گسترده جایگاه داران، با اجرای این تصمیم پرداخت هزینه سوخت در جایگاه ها فقط به صورت نقدی انجام خواهد شد و این موضوع باعث بروز مشکل برای مردم و جایگاه داران خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1402 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1623

به "تصمیمی که باعث جمع آوری کارت خوان ها از جایگاه های سوخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمی که باعث جمع آوری کارت خوان ها از جایگاه های سوخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید