برای بازگشت به تیم ملی در لیگ مبارزه می کنم، در تیم کن راحتم

به گزارش مجله لیست پیوند، ملی پوش تکواندو کشورمان با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: هدف اصلی من بازگشت به ترکیب اصلی تیم ملی است و برای رسیدن به همین هدف هم در لیگ مبارزه می کنم. با توجه به شرایط کرونا بعید می دانم به این زودی ها شرایط برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی مهیا گردد و پس از گفتگوی سرمربی تیم ملی با سایت فدراسیون در مورد انتخاب تکواندوکاران مورد نظر از رقابتهای لیگ، تصمیم گرفتم در این رقابتها به میدان بروم.

برای بازگشت به تیم ملی در لیگ مبارزه می کنم، در تیم کن راحتم

وی در خصوص علت مبارزه نکردن در لیگ هم گفت: همه می دانند که در ابتدا اصلاً قصد حضور در لیگ را نداشتم. چرا که هنوز بر انتقاد خود از سازمان لیگ که هیچ اتفاق جدیدی در مسابقاتی که سال ها سابقه دارد، نیفتاده و ملی پوشان با وجود کوشش زیاد، قراردادهایی برابر با این زحمات نمی بندند. در لیگ تکواندو می توان خیلی کارهای زیاد و جدیدی انجام داد که هم جذابیت مسابقات بالا برود و هم شرایط اقتصادی را برای حضور تکواندوکاران طراز اول جذاب تر کرد. ولی متأسفانه این مسابقات سالهاست روی یک نوار حرکت می نماید، بدون هیچ خلاقیت و طرحی نو.

عاشورزاده در خصوص قرارداد با تیم کن هم گفت: پس از آنکه تصمیم گرفتم در مسابقات لیگ شرکت کنم با مسئولان تیم سابق خود یعنی لوازم خانگی کن تماس گرفتم و با برخورد بسیار خوب چگینی سرپرست تیم روبرو شدم که برای رفتن به پاس ناجا با من همکاری کردند. اما استاد سلطانی از پاس تماس گرفتند که شرایط اقتصادی باشگاه اجازه عقد قرارداد را نمی دهد که در نهایت هم این تیم منحل شد. در ادامه با مس کرمان صحبت هایی شد و روی همه مسائل از جمله مبلغ قرارداد هم توافق شد و منتظر تماس برای نهایی کردن این تفاهم بودم که در رسانه ها از عدم موافقت هیأت مدیره مس آگاه شدم. البته این کار اخلاقی نبود و باید به من اطلاع می دادند.

دارنده مدال طلای سال 2015 دنیا اضافه کرد: پس از تمام این جریانات، با تیم سابق خود وارد مذاکره شده و پس از هماهنگی با سرپرست تیم، با استاد زوار سرمربی کن هم صحبت های نهایی انجام شد و در نهایت عصر چهارشنبه قرارداد خود را با این تیم نهایی کردم. دو سال در کن حضور داشته ام و به دلیل همان تجربه بسیار خوب تصمیم گرفتم بازهم با این تیم ادامه دهم.

وی در پاسخ به این سوال که در چه وزنی مبارزه خواهد نمود، گفت: هدف نهایی من کسب سهمیه المپیک 2024 در وزن 68- کیلوگرم است. برای رسیدن به این هدف هم برنامه ریزی نموده ام. در بازی های لیگ در همین وزن حضور خواهم داشت. اما در مسابقات دنیای و آسیایی به فکر رسیدن به ترکیب ثابت تیم ملی در وزن سوم (63- کیلوگرم) هستم. چرا که باید امتیازات را یکی بعد از دیگری جمع کنم تا ضمن بالا آمدن در رنکینگ المپیکی، مجوز حضور در گرندپری ها را بدست بیاورم.

عاشورزاده در خاتمه به شرایط آمادگی خود هم اشاره نمود و گفت: من هم مانند سایر ورزشکاران شرایط تمرینات فنی را به دلیل محدودیت های کرونا نداشتم. تمرینات بدنسازی را دنبال می کردم و شرایط مناسبی دارم. دو هفته است تمرینات فنی تکواندو را شروع نموده ام به امید خدا آماده می شویم که از هفته آینده با کن در لیگ شرکت کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 800

به "برای بازگشت به تیم ملی در لیگ مبارزه می کنم، در تیم کن راحتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای بازگشت به تیم ملی در لیگ مبارزه می کنم، در تیم کن راحتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید