بدون توجه به نشان استاندارد شکر نخرید

به گزارش مجله لیست پیوند، مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهروندان قبل از خرید فرآورده های مشمول استاندارد اجباری، به نشان استاندارد و کد ده رقمی ذیل نشان استاندارد توجه داشته باشند.

بدون توجه به نشان استاندارد شکر نخرید

به گزارش از ، رحمتی مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت:فرآورده شکر سفید با نام تجارتی داردان دارای نشان استاندارد جعلی است و مردم از خرید و مصرف آن خودداری کنند.

رحمتی اضافه نمود: در این خصوص اقدام قانونی علیه واحد فراوریی به وسیله اداره کل استاندارد استان مبداء صورت گرفته است.

او بیان نمود: بر اساس ماده 40 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، فراوری، توزیع و عرضه محصولات مشمول مقررات استاندارد اجباری بدون دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ممنوع می باشد.

رحمتی اضافه نمود: هم استانی های عزیز، قبل از خرید فرآورده های مشمول استاندارد اجباری، به نشان استاندارد و کد ده رقمی ذیل نشان استاندارد توجه داشته باشند و با ارسال کد ده رقمی به سامانه پیغامکی 10001517 می توانند از اصالت و اعتبار نشان استاندارد، اطمینان حاصل کنند.

مدیرکل استاندارد استان گفت: از هم استانی های عزیز خواهشمندیم در صورت رؤیت این فرآورده در مراکز عرضه استان، ضمن پرهیز از خرید آن، موضوع را به وسیله شماره تماس 1517 به اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کنند.

انتهای پیغام/س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 996

به "بدون توجه به نشان استاندارد شکر نخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدون توجه به نشان استاندارد شکر نخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید