ایرپاد نو اپل شارژرش دستبند می گردد!

به گزارش مجله لیست پیوند، اپل احتمالا طرح های جدیدی برای کیس شارژ ایرپاد های خود عرضه می نماید که مانند دستبند پوشیده می شوند.

ایرپاد نو اپل شارژرش دستبند می گردد!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت اپل روز دوشنبه حق اختراع جدیدی ثبت کرد که منبع تغذیه ایرپادهایش را به شکل یک دستبند یا حلقه جاکلیدی که می تواند دور مچ دست بسته گردد، نشان می داد.

این سند تصاویری از یک قاب U شکل منعطف را نشان می دهد که در آن ایرپاد ها در هر طرف دستبند قرار می گیرند.

به گفته اپل دلیل این اصلاح این است که برخی در از فعالیت ها امکان استفاده از جیب یا کیف پول برای نگهداری یک دستگاه الکترونیکی وجود ندارد برای مثال هنگام ورزش کردن.

این حق اختراع با عنوان لوازم جانبی هدفون بی سیم نوشته شده است که لوازم جانبی دستگاه های الکترونیکی قابل حمل دارای ویژگی هایی برای حفظ دستگاه الکترونیکی قابل حمل برای کاربر هستند، با این حال، معمولا حجیم هستند و ممکن است ویژگی های مورد نظر خاصی مانند قابلیت شارژ ارائه ننمایند.

بنابراین، پیشرفت های مربوط به لوازم جانبی دستگاه های الکترونیکی می تواند مطلوب باشد تا دستگاه الکترونیکی را به شکلی مناسب حفظ گردد و در عین حال سایر ویژگی های مورد نظر را ارائه دهد.

بخش محفظه کیس منعطف یا قابل خم شدن خواهد بود، اما این حق اختراع مواد مورد استفاده در آن را شرح نداده است.

یک نیمه از آن شامل یک باتری انعطاف پذیر است و دیگری یک سیم پیچ القایی است که نوعی انتقال برق بی سیم به شمار میرود و برخلاف کیس شارژ ایرپاد های فعلی، کنترل های صدا در بیرون آن قرار می گیرند و با کشیدن انگشت کار می نمایند. این تنها بخشی است که انعطاف پذیر نیست و حق اختراع آن را تحت عنوان یک منطقه سفت و سخت توصیف می نماید.

این قاب شارژر ایرپاد را می توان به عنوان دستبند یا جاکلیدی استفاده کرد.

این دستبند اولین نمونه ای است که ایرپاد ها در دو انتهای آن قرار می گیرند و کاربر دو سر دستگاه U شکل را برای تشکیل یک دایره به هم متصل می نماید و از آن جا که از دو سر بسته می گردد می توان از آن برای نگه داشتن کلید ها نیز استفاده کرد.

در حین استفاده، کلید ها ممکن است با لوازم جانبی برخورد نمایند، با این حال نمای بیرونی بادوام لوازم جانبی می تواند در برابر چنین برخوردی مقاومت کند.

بعلاوه ممکن است گزینه ای برای اتصال کیس به لباس وجود داشته باشد که به گفته اپل به کاربر اجازه می دهد از آن به عنوان بلندگو استفاده کند.

اپل در این حق اختراع نوشته است: با فراوری یا تقویت صدای جهت دار، لوازم جانبی می توانند به کاربر اجازه دهند صدا را بشنود در حالی که افراد دیگر، حتی کسانی که مستقیما در کنار کاربر ایستاده اند، ممکن است نتوانند صدا را بشنوند.

به این ترتیب، یک کاربر می تواند، برای مثال، زمانی که ایرپاد ها در قاب شارژر هستند، تماس تلفنی را ادامه دهد و همچنان سطح حریم خصوصی دلخواه خود را داشته باشد.

منبع: دیلی میل

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1402 بروزرسانی: 13 مرداد 1402 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1657

به "ایرپاد نو اپل شارژرش دستبند می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرپاد نو اپل شارژرش دستبند می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید