انتخاب مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی فعلاً منتفی است

به گزارش مجله لیست پیوند، به نظر می رسد قرار نیست بعد از رفتن حسن رنگرز و تا المپیک توکیو، کشتی فرنگی مدیر تیم های ملی داشته باشد.

انتخاب مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی فعلاً منتفی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی و انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس جدید، او محسن کاوه را که قبلاً از بهروز نعمتی حکم گرفته بود، در پست مدیریت تیم های ملی کشتی آزاد حفظ کرد و در ادامه نیز به حسن رنگرز به عنوان مدیر تیم های ملی فرنگی حکم داد.

کارها خوب پیش می رفت و محمد بنا ارتباط خوبی با حسن رنگرز داشت و بارها تأکید کرده بود که او بهترین فرد برای این جایگاه است، با این وجود رنگرز با توجه به پستی که به او در وزارت ورزش پیشنهاد شد، همکاری اش با فدراسیون کشتی را قطع کرد و از آن روز گرچه بارها نام امید نوروزی قهرمان المپیک 2012 لندن به عنوان جانشین احتمالی حسن رنگرز شنیده شده، اما مدیری برای تیم های ملی فرنگی انتخاب نشده است.

براساس این گزارش، با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد که در مقطع کنونی فدراسیون دیگر قصد انتخاب مدیر تیم های ملی برای کشتی فرنگی نداشته باشد. روحیات محمد بنا و اینکه قبلاً هم بارها اعلام کرده که پست مدیریت تیم های ملی را قبول ندارد و البته فقط با حسن رنگرز مسئله ای از این باب نداشته، چیزهایی است که این نظریه را تقویت می کند و اینکه تا المپیک توکیو خبری از معرفی مدیر تیم های ملی نباشد تا آرامش بر کشتی فرنگی حکمفرما باشد.

البته روحیات و تفکرات علیرضا دبیر هم معین است و تجربه یک سال مدیریت اخیرش نشان داده که یک تصمیم هر چقدر هم مخالف و منتقد داشته باشد، از سوی او اجرا خواهد شد، اما به نظر در این مقطع او حفظ آرامش تیم های ملی را ارجح بر موضوعات جانبی می داند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 506

به "انتخاب مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی فعلاً منتفی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی فعلاً منتفی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید