افزایش معروفیت زرد سارا و نیکا ! ، خود باختگان !

به گزارش مجله لیست پیوند، خبرنگاران : سارا و نیکا فرقانی چگونه به معروفیت رسیدند ؟

افزایش معروفیت زرد سارا و نیکا ! ، خود باختگان !

فیلم هایی از حضور سارا و نیکا در پارتی های شبانه اولین گام به معروفیت رسیدن این دوقلوها خارج از سریال مرکز بوده است!

به گزارش خبرنگاران، سارا و نیکا فرقانی ابتدا بواسطه حضور خود در سریال مرکز به معروفیت رسیدند، آنها خیلی کم حاشیه بودند تا اینکه فیلم هایی از حضور سارا و نیکا در پارتی های شبانه منتشر شد که موج رسانه ای سنگینی را به وجود آورد و بعد از آن فیلم حضورشان در استخر مختلط آنها را به اوج معروفیت زرد رساند اما همان تیرخلاصی بود تا از سریال مرکز حذف شوند و دیگر در تلویزیون و سینمای ایران جایی نداشته باشند.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

نحوه ورود به مرکز سارا و نیکا

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال مرکز به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای مرکز انتخاب شدند.

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همیشه در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

معروفیت

سری اول سریال مرکز در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو - سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به معروفیت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با مرکز بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

خانواده و مهاجرت کردن سار و نیکا

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو مرکز از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو راهی کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

حذف سارا و نیکا ساخت مرکز 7 را علنی کرد

انتشار خبر حذف 2 بازیگر نوجوان در فصل تازه از سریال مرکز، تاییدی می تواند باشد بر ساخته شدن این مجموعه برای نوروز 1400. ضمن اینکه اعلام حذف شخصیت های سارا و نیکا، در ساعت های اخیر با واکنش برخی از بازیگران اصلی این مجموعه همراه شده است.

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا 2 بازیگر سریال مرکز که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی از طریق دوربین هایشان شکار شوند.

دردسر بزرگ عکس های سارا و نیکا و آزاده نامداری در خارج

یکی از موارد مشابه سارا و نیکا که در آن یک سلبریتی ایرانی به دردسر بزرگی افتاد تا جایی که از دنیای هنر به حاشیه کشانده شد، آزاده نامداری بود. او در سفر به سوئیس به همراه همسر و فرزندش و برای آن چه که خود نام داشت باد شدید روسری اش را برده بود

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

واکنش مهران احمدی بازیگر نقش بهبود به حذف سارا و نیکا از مرکز :

مهران احمدی ـ بازیگر نقش بهبود ـ که پس از غیبت در چند فصل، به مرکز 6 برگشت، خواستار آن شده است که به این دو دختر بی احترامی نشود و بی جهت قضاوتشان نکنند؛ شاید اگر شما در شرایط زندگی آن ها بودید اشتباهات بزرگتری را مرتکب می شدید.

احمدی در بخش دیگری از اظهار نظرش آورده است که این دو نوجوان هیچوقت ادعای بازیگری نداشتند و تاکید کرده است: دین ما و مرام ما همیشه به رسم قلندری و محبت و گذشت بوده است و نه انتقام و تنبیه و بی معرفتی.

این بازیگر در سرانجام صحبت هایش نوشته است: سازندگان محترم مرکز ان شاءالله که پیروز باشید!!!!؛ جمله ای که تلویحا از غیبت دوباره بهبود در فصل تازه حکایت دارد.

ریحانه پارسا در واکنش به حاشیه های اخیر سارا و نیکا سریال مرکز، و فیلم های منتشر شده از آنها درحال گردش و خوشگذرانی با دوستانشان نوشت: نسل ترسناک ما ، دشمن دوست نمای سارا و نیکا ، نسل خیرنخواه ما... خدا به داد برسد

منبع: رکنا
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1178

به "افزایش معروفیت زرد سارا و نیکا ! ، خود باختگان !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش معروفیت زرد سارا و نیکا ! ، خود باختگان !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید