آقایان سه ماه پیش کجا بودند، دنبال لجبازی با استقلال هستند

به گزارش مجله لیست پیوند، به گزارش خبرنگاران، اتفاقاتی که بین باشگاه استقلال و سازمان لیگ برتر به خاطر تبلیغات محیطی اتفاق افتاده است، هر روز زوایای تازه ای پیدا می نماید و حاشیه جدیدی را رقم می زند.

آقایان سه ماه پیش کجا بودند، دنبال لجبازی با استقلال هستند

فرهاد مجیدی در واکنش به اظهاراتی که صادق درودگر روز آدینه داشت است، گفت: جالب است آقای درودگر از آبروی باشگاهها در آسیا می گویند اما یادشان رفته که همین سه ماه قبل تیم استقلال نتوانست با الهلال در استادیوم آزادی بازی کند. آیا آن زمان کسی نگران طرفداران استقلال نبود؟

وی ادامه داد: تیم من در خاک عربستان به عنوان تیم اول صعود کرد اما آقایان در فدراسیون و سازمان لیگ نتوانستند الهلال را به تهران بیاورند، آن وقت از احترام به حقوق باشگاهها می گویند؟

فرهاد مجیدی ادامه داد: بدتر اینکه ما حتی در دوبی هم نتوانستیم در حضور تماشاگران با الهلال بازی کنیم! در حالی که لیگ امارات در همان مقطع با تماشاگر برگزار می شد، رقیبان ما آنقدر قابلیت داشتند که بازی را در دوبی بدون تماشاگر نمایند! آن وقت آقای درودگر می گوید که الهلال با چهار قهرمانی پرافتخارترین تیم آسیاست. خب معلوم است با این مقدار از عرضه و لیاقت؛ باید هم الهلال قهرمان بشود. آقایان چرا سه ماه قبل به فکر آبروی استقلال و فوتبال ایران نبودند؟!

سرمربی آبی ها درباره بحث تبلیغات محیطی و موضوع محرومیت بازیکنان خارجی تیم استقلال در بازی با گل گهر تاکید نمود: می شنوم که برخی از مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ طوری حرف می زنند که انگار من جدا از باشگاه هستم و دنبال یارگیری هستند. این آقایان بدانند که تبلیغات محیطی تازه گام اول ماست.

مجیدی ادامه داد: قدم بعدی حق محتوای تصویری باشگاه استقلال است. کاش باشگاه زودتر مقابل این حق طبیعی هم ایستادگی کند. از آقای آجورلو و بنده تا تک تک طرفداران استقلال در سراسر جهان، برای حقوق مسلم این باشگاه با کسی تعارف و شوخی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: برداشت من از مناظره امروز و صحبت های روزهای گذشته این است که آقایان دنبال لجبازی با استقلال هستند. آقایان حرفه ای پاسخ بدهند که که حق پخش تلویزیونی چه شد؟ درباره اتفاق بازی با گل گهر هم باید بگویم که قطعا غیر از انگیزه انتقام گیری بر سر تبلیغات محیطی، اصرار دوست شان هم پشت این ماجرا وجود داشته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1288

به "آقایان سه ماه پیش کجا بودند، دنبال لجبازی با استقلال هستند" امتیاز دهید

1 کاربر به "آقایان سه ماه پیش کجا بودند، دنبال لجبازی با استقلال هستند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقایان سه ماه پیش کجا بودند، دنبال لجبازی با استقلال هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید