چگونه هوش مصنوعی را به سازمان خود معرفی کنیم؟

به گزارش مجله لیست پیوند، با توجه به ظهور سریع هوش مصنوعی مولد، ممکن است تعجب کنید که چگونه باید برای معرفی آن در سازمان خود آماده شوید. با چارچوب بندی فناوری، به عنوان مجموعه ای از سیستم هایی که تیم شما می تواند از آن ها استفاده کند، آغاز کنید. شما می توانید این کار را با تمرکز بر سه مورد انجام دهید:

چگونه هوش مصنوعی را به سازمان خود معرفی کنیم؟

به گزارش فردای اقتصاد، اطمینان حاصل کنید که همه افراد درک اولیه ای از نحوه عملکرد سیستم های دیجیتال دارند. به تیم خود تأکید کنید که آن ها مجبور نیستند برنامه نویس یا دانشمند داده شوند. شما فقط احتیاج دارید آن ها رویکردی تازه و پیشگیرانه برای همکاری (یادگیری کار در پلتفرم ها)، محاسبات (پرسیدن و پاسخ دادن به پرسش های صحیح) و تغییر (پذیرش اینکه این تنها روش ماندگار است) اتخاذ نمایند.

اطمینان حاصل کنید که سازمان شما برای سازگاری و تغییر مستمر آماده است. برای تجزیه واحد های کاری و ایجاد یک واحد متمرکز از دانش و داده با سایر مدیران ارتباط برقرار کنید. ادغام هوش مصنوعی نه تنها به معنای آشنایی خود و کارمندانتان با فناوری های امروزی است، بلکه به معنای آمادگی ساختاری برای سازگاری با پیشرفت های آینده است.

هوش مصنوعی را در مدل عملیاتی خود جای دهید. اگر سیستم های فنی سازمان شما بدون تغییر بماند، سازمان شما هم بدون تغییر خواهد بود. اما اگر آن ها انعطاف پذیر باشند، سازمان شما نیز چنین خواهد بود. واحد های داده ای بخش های مختلف سازمان را منحل کنید، همکاری متقابل و یاری به ساخت یک مدل عملیاتی مبتنی بر نرم افزار و داده که می تواند از پتانسیل هوش مصنوعی استفاده کن را افزایش دهید.

منبع: HBR

نویسنده: سدال نیلی

مترجم: شادی آذری حمیدیان

منبع: فرارو
انتشار: 29 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1402 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1626

به "چگونه هوش مصنوعی را به سازمان خود معرفی کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه هوش مصنوعی را به سازمان خود معرفی کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید