شرایط امتحانات سرانجام ترم در دانشگاه های آزاد چگونه است؟

به گزارش مجله لیست پیوند، برنامه امتحانات بیشتر دانشگاه های آزاد کشور در هفته جاری تغییر کرد. به طوری که امتحانات در این هفته لغو به هفته پس از سرانجام امتحانات موکول شده است.

شرایط امتحانات سرانجام ترم در دانشگاه های آزاد چگونه است؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، پنجشنبه هفته گذشته بود که دانشگاه آزاد در واحد های تهران اعلام نمود که امتحانات انتها ترم این دانشگاه یک هفته به تعویق افتاده و به صورت غیرحضوری و از 31 خرداد شروع می گردد. پس از آن بیشتر دانشگاه های آزاد کشور نیز برنامه امتحانی خود را تغییر دادند.

در جدول زیر شرایط برگزاری امتحانات در دانشگاه های آزاد سراسر کشور تعیین شده است. لغو امتحانات حضوری در بعضی استان ها به دلیل شرایط قرمز کرونا، لغو شده و به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد. در بعضی دیگر از استان ها، امتحانات به هفته اول پس از انتها برنامه امتحانی منتقل شده است و در بعضی دیگر از استان ها، امتحانات بدون تغییر و براساس آخرین زمان بندی اعلام شده، برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 465

به "شرایط امتحانات سرانجام ترم در دانشگاه های آزاد چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط امتحانات سرانجام ترم در دانشگاه های آزاد چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید