قهرمانی پرسپولیس به درد نمی خورد

به گزارش مجله لیست پیوند، رحمان احمدی درباره کورس قهرمانی پرسپولیس و سپاهان در فصل بیست و دوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: پرسپولیس یک امتیاز بیشتر از سپاهان دارد و قهرمانی دست خودش است. سپاهان باید پیروز گردد و در انتظار لغزش پرسپولیس باشد. کار به، اما و اگر آخر فصل کشیده، چون در طول فصل هر دو تیم امتیازات مختلفی را از دست دادند. در این هفته ها اشتباهات داوری خیلی تاثیرگذار بود و تاثیرش در روند نتیجه گیری تیم ها معین و واضح است.

قهرمانی پرسپولیس به درد نمی خورد

داوران در مشخص قهرمان نقش مستقیم داشتند!

او در ادامه مدعی شد: صحبت کردن در این رابطه هیچ فایده ای ندارد. منتظریم که یاری داور ویدیویی بیاید و داوران این دانش را فرا بگیرند و اشتباهات کمتری را در روند تصمیماتشان داشته باشند. به نظر من داوران در مشخص قهرمان نقش مستقیم داشتند!

دروازه بان پیشین دو تیم سپاهان و پرسپولیس در رابطه با اظهارنظر های اعضای دو تیم پرسپولیس و سپاهان علیه یکدیگر در چند هفته گذشته نیز مطرح کرد: این صحبت ها وجهه خوبی ندارد. آن طرف درویش و این طرف مورایس علیه باشگاه مقابل صحبت می نمایند و این جالب نیست. البته اتفاقی که در بازی پرسپولیس با پیکان افتاد را هر جای جهان بگویید به شما می خندند. چرا بازی به استادیوم آزادی منتقل شد؟

حواشی آخر لیگ بر گردن فدراسیون و سازمان لیگ است

او اضافه نمود: وقتی که این ملاقات در استادیوم آزادی برگزار گردید، پیکان میزبان بود، اما کل استادیوم طرفداران پرسپولیس بودند. حتی پیکان، رختکن تیم میزبان را در اختیار نداشت و این بی عدالتی بود. دیدم وحید قلیچ هم مصاحبه کرد که این قهرمانی به درد پرسپولیس نمی خورد و این درست نیست. خودشان به این باور رسیده اند. من این اتفاق را بر گردن فدراسیون و سازمان لیگ می اندازم، چون آن ها اقتدار لازم را ندارند و این به ضرر فوتبالمان است.

احمدی با بیان اینکه چند وقت دیگر جام ملت ها و مقدماتی جام جهانی را پیش رو داریم و اگر لیگ درستی نداشته باشیم طبیعی است که نتیجه نمی گیریم مطرح کرد: من به عنوان یک بیننده لیگ را می بینم و امیدوارم هر تیمی که شایسته باشد به قهرمانی برسد. بعد از قهرمانی دوباره شدت اظهارنظر ها بیشتر خواهد شد.

سپاهان لقمه آماده را پس داد

او ادامه داد: سپاهان لقمه آماده را پس داد. پس از گلزنی در بازی با ملوان عقب نشستند و این کار سم بزرگی بود و متاسفانه گل مساوی را خوردند. البته در بازی با ملوان داور به اشتباه، پنالتی سپاهان را نگرفت یا در بازی سپاهان با تراکتور، داوری به ضرر سپاهان بود. به علت همین مسائل است که می گویم داوران بسیار تاثیرگذارند. امیدوارم مشکل VAR حل گردد. البته مطمئنم خیلی زود این مشکل رفع نمی گردد. با ان شاءالله و ماشاءالله کار پیش نمی رود.

مربی پیشین سپاهان در انتها مطرح کرد: این بازی برای نساجی خیلی مهم است، چون در لیگ، خیلی بد بودند. با این حال بازی پرسپولیس راحت تر از سپاهان است، چون نساجی در لیگ می ماند و نتیجه این بازی برایش تاثیری ندارد، اما مس کرمان کاندیدای سقوط است و سپاهان در کرمان کار راحتی نخواهد داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1402 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 1625

به "قهرمانی پرسپولیس به درد نمی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی پرسپولیس به درد نمی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید