علی دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است، پرسپولیس می تواند برای پنجمین بار متوالی قهرمان گردد

به گزارش مجله لیست پیوند، علی دایی می گوید دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه فصل، کار هر تیمی نیست.

علی دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است، پرسپولیس می تواند برای پنجمین بار متوالی قهرمان گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی دایی در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی توانست انجام بدهد. دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بر بیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده است، به خصوص که راهیابی به فینال، در این دوره با کادرفنی کاملا ایرانی انجام شد. یحیی و همکارانش از این جهت نیز کار خیلی بزرگی انجام داده اند.

علی دایی ادامه داد: من به مسائل دیگری که مطرح می گردد کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون پیروزیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده دریافت این حقیقت بگردد. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت پیروز به انجام کاری شد که خیلی ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی آیند اثبات می نماید، پرسپولیس، یحیی و مجموعۀ تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده اند.

سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران، اضافه نمود: به طور حتم، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می تواند در ادامه راه خود، پیروز عمل کند. یحیی گل محمدی، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیشِ روی خودشان دارند فکر نمایند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه ریزی هایی باشد که برای خود طراحی نموده اند. قطعا مسائل زیادی مطرح خواهد شد، ولی اصلا نباید کاری به صحبت های غیر مفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر نمایند.

شهریار فوتبال ایران در سرانجام اضافه نمود: من یقین دارم حتی در این شرایط که طرفداران قادر به حضور در استادیوم و حمایت از این طریق نیستند، پرسپولیس می تواند با دعا و پشتیبانی آن ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود کوشش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کار هایی است که پرسپولیس می تواند انجامش بدهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: lalink.ir شناسه مطلب: 774

به "علی دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است، پرسپولیس می تواند برای پنجمین بار متوالی قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است، پرسپولیس می تواند برای پنجمین بار متوالی قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید